Producenci

Ami Ami Table

Ami Ami Table - Kartell
Ami Ami Table

Projekt: Tokujin Yoshioka

Stół Ami Ami projektu Tokujin Yoshioka pasuje do wielu aranżacji zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz domów, hoteli i.t.p. Stylistycznie nawiązuje do krzesła z tej samej serii. Precyzyjny splot obejmuje całą powierzchnię blatu wykonanego z poliwęglanu.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 2 550,03 zł

Flip

Flip - Kartell
Flip

Projekt: Antonio Citterio i Toan Nguyen

Kartell wprowadza efekt przezroczystości również do świata stolików na kółkach:powstaje Flip, składany stolik na kółkach, który łączy przezroczyste tworzywo sztuczne blatów z metalowym korpusem. Blaty, niezależnie jeden od drugiego, są wykonane z polimetakrylu i mają lekko owalny kształt, stanowiąc wyjątkowe połączenie funkcjonalności z poczuciem estetyki.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 2 990,02 zł

Invisible Side

Invisible Side - Kartell
Invisible Side

Linearny, czysty projekt w stylu minimal, synteza estetyki japońskiej kultury projektanta.
Invisible Side to produkt wielofunkcyjny, lekki i elegancki, który łatwo może przekształcić się w stolik dostawny lub w konsoletę nie tylko w różnych pomieszczeniach mieszkalnych (od pokoju dziennego do sypialni) ale również znaleźć wiele zastosować w branży hotelarsko-biurowej. Stół Invisible Side jest obecnie dostępny w dwóch wersjach przeźroczystych (kryształowej, dymnej) i w dwóch kolorach kryjących (białym, czarnym).
Przedmiot należy do kolekcji przeźroczystej zaprojektowanej dla Kartell przez Tokujin Yoshiokę. 

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 1 860,01 zł

Invisible Table

Invisible Table - Kartell
Invisible Table

Projekt: Tokujin Yoshioka

Nowa kolekcja stołów i stoliczków- "niewidzialna", lekka i elegancka.

Dostępna w kilku kolorach.

Do wyboru dwie wysokości stołu- wersja jadalniana i niski stolik.

 

 

 

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 3 079,98 zł

Sparkle

Sparkle - Kartell
Sparkle

Sparkle to kolekcja stolików i stołków zaprojektowana przez Tokujiin Yoshiokę .

Wykonane z przezroczystego tworzywa ze specjalna plisowaną fakturą- przywołują na myśl kamienie szlachetne.

 

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 920,02 zł

Stolik TipTop Mono

Stolik TipTop Mono - Kartell
Stolik TipTop Mono

Lekki i zwinny stolik - idealny w każdy domowym kąciku - z boku sofy, w sypialni, na tarasie...

TipTop Mono - to jednokolorowa wersja, dostępna w dwóch kolorach - błyszczący biały i błyszczący czarny.

 

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 1 150,03 zł

Battista

Battista - Kartell
Battista

Projekt: Antonio Citterio i Oliver Low

Battista dzieła Antonio Citterio i Olivera Low to praktyczny stoliczek na kółkach i udane połączenie metalu i tworzywa. To mobilny stolik, idealny na szwedzki bufet, aperitif lub jednoosobowy stolik.

Blat wykonany został z poliuretanu malowanego na matowo lub lakierowanego poliestru. Stelaż to to chromowana stal, a noga to odlewane ciśnieniowo, polerowane aluminium.

Dostępny w kilku stonowanych kolorach: białym, czarnym, morskim, śliwkowym, śmietankowym.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 4 030,01 zł

Dr. NA

Dr. NA - Kartell
Dr. NA

Projekt: Philippe Starck

Dr. NA uzupełnia krzesło Dr. NO. Dzięki zastosowaniu blatu z żywicy jest w pełni odpornym na zniszczenia, zmiany pogody, temperatury. To stolik, który znajduje swoje zastosowanie zarówno we wnętrzach domowych, jak i ogrodach, restauracjach, czy w biurowych kafeteriach.

Dostępny w szerokiej gamie pastelowych kolorów zdobiących blat i nogę.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 2 160,01 zł

Gastone

Gastone - Kartell
Gastone

Projekt: Antonio Citterio i Oliver Low

Gastone to elegancki i praktyczny składany stolik na kółkach, z blatem z lakierowanego tworzywa i stelażem z chromowanej stali. Po złożeniu ma 23 cm głębokości i może być wygodnie i łatwo przechowywany. Dostępny w pięciu kolorach: białym, czarnym, morskim, śliwkowym, śmietankowym.

Wyjątkowo udany projekt Antonio Ctterio i Olivera Low.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 3 039,99 zł

Krasnale

Krasnale - Kartell
Krasnale

Projekt: Philippe Starck

Attila, Napoleon i Saint-Esprit to trzy taborety - stoliki Philippe Starcka, trzy, charyzmatyczne osobowości, które wywierają wrażenie swoją oryginalnością i antykonformizmem. Taborety i stoliki zrealizowane z myślą o aranżacji każdego wnętrza, bez wyjątków, z sympatią i poczuciem humoru, lecz mając też na uwadze ich funkcjonalność: Kaptur krasnali jest bowiem płaski i okrągły tak, aby mógł być wykorzystany jako płaszczyzna oparcia lub taboret.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 930,01 zł

Optic

Optic - Kartell
Optic

Projekt: Patrick Jouin

Stoliczek, szafka Optic jest sześcianem, który występuje w dwóch wersjach: zamknięty z drzwiczkami lub otwarty z jednej strony. Struktura ścianek jest pomyślana w ten sposób, żeby dawała ciekawe optyczne efekty. Dzięki lustrzanej i żłobionej powierzchni tworzy zadziwiającą grę barw. Optic można ustawić na sobie, obok siebie i tworzyć linearne kompozycje.Projekt: Patrick Jouin.

Możesz mieć za 2 dni robocze!

Cena: 990,02 zł

Panier

Panier - Kartell
Panier

Projekt: Ronan & Erwan Bouroullec

Jest to pierwszy projekt braci Bouroullec wykonany dla firmy Kartell. Kosz - stolik- kontenerek o prostej, a jednocześnie bardzo komunikatywnej formie. Wykonany z przezroczystego poliwęglanu, jest dostępny w różnych kolorach, jest praktyczny, eklektyczny i ma przyjemny wesoły wygląd.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 1 090,02 zł

Small Ghost Buster

Small Ghost Buster - Kartell
Small Ghost Buster

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Wersja night-table komody Ghost Buster zaprojektowana przez Philippe Starcka.

Mały kwadratowy sześcian wspierający się na czterech nogach. Dostępny w wersji całkowicie przezroczystej, kolorowej lub matowej; wykonany z tworzywa PMMA barwionego w masie. Podobnie jak Ghost Buster tu obserwujemy grę kątów z łukami co daje niespotykany efekt. Mały i efektowny Small znajdzie miejsce w każdym zakątku domu.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 1 360,01 zł

Stolik Jolly

Stolik Jolly - Kartell
Stolik Jolly

Projekt: Paolo Rizzatto

Stolik całkowicie przezroczysty o niewielkich, perfekcyjnych wymiarach: 40x40x40 cm, projektu Paolo Rizatto. Kryształowy, kolorowy, elegancki, modny, a jednocześnie praktyczny, wytrzymały, bezpieczny i funkcjonalny. Jolly to wszechstronny i wesoły stolik pomocniczy, wykonany z jednej formy przezroczystego lub barwionego w masie poliwęglanu.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 560,01 zł

Stolik TipTop

Stolik TipTop - Kartell
Stolik TipTop

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

TipTop to mały, pomocniczy stolik typu side table, zwinny, lekki, wielofunkcyjny, składający się z jednej podstawy, na której opiera się okrągły , solidny blat o średnicy 48 cm. Połączenie kolorowego, okrągłego blatu i pustej podstawy nadaje głębi całej strukturze. Dostępny w szerokiej gamie błyszczących , przezroczystych i nieprzezroczystych kolorów lub matowych kolorów.

Możesz mieć za 2 dni robocze!

Cena: 890,02 zł

T-Table

T-Table - Kartell
T-Table

Projekt: Patricia Urquiola

Linia stolików zaprojektowana przez Patricię Urquiolę, połączona z potencjałem i technologicznym know-how firmy Kartell. Powstała w wyniku poszukiwań i innowacji w zakresie powierzchni celem uzyskania nowych efektów wzrokowych i dotykowych. Na powierzchni blatu T-Table są umieszczone na przemian elementy puste i pełne, które tworzą elegancką i cenną dekorację przypominającą haft.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 900,00 zł

TopTop dla Dr. YES

TopTop dla Dr. YES - Kartell
TopTop dla Dr. YES

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Kolekcja stolików TopTop wzbogaciła się o nową wersję, doskonale pasującą do nowych siedzisk Starck Dr. YES. Stolik jest dostępny z białym lub czarnym melaminowym blatem i podstawą w tym samym kolorze. Przeźroczysta noga o kwadratowym lub okrągłym przekroju ma żłobioną powierzchnię i metalowy rdzeń.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 1 669,99 zł

TopTop Glossy

TopTop Glossy - Kartell
TopTop Glossy

Projekt: Philippe Starck & Eugeni Quitllet

Linia stolików TopTop wg. projektu Philippe Starcka i Eugeni Quitllet odznacza się nóżką wykonaną z tworzywa PMMA, która może być okrągła i przezroczysta lub kwadratowa ze żłobioną powierzchnią i metalowym rdzeniem. Kolekcja oferuje nam kilka rozwiązań: do użytku domowego, do barów i restauracji, dla rynku hotelarskiego oraz do użytku zewnętrznego. W zależności od potrzeb i funkcji należy wybrać odpowiedni blat i wykończenie.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 3 050,03 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl