Joyce JC112 - fotel do pracy

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Interstuhl
Kod produktu: SPRINT-JC112-ER01-3217-532217-802217-902

Opis

Asortyment produktów Joyce (klasa wydajności 3) oferuje wszystkie istotne opcje ustawień i wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami. Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze na planie otwartym, czy indywidualnym – gdy koncentracja i procesy pracy wymagają wsparcia, Joyce koncentruje się całkowicie na
siedzącym. Elastyczne krzesło obrotowe stawia wymagania i preferencje użytkownika w centrum sprawy.

Od klasycznego, tapicerowanego wzornictwa po nowoczesne wersje wykonane z dzianiny, aż po kontury nowej siatki FlexGrid w oparciu – Joyce oferuje wszystkie istotne opcje regulacji i wyróżnia się inteligentnymi funkcjami. Współczesne miejsca pracy są również mobilne, elastyczne i modułowe. Joyce to proste krzesło biurowe, które spełnia te potrzeby i dostosowuje się do ergonomicznych wymagań na stanowiskach pracy dzięki prostej obsłudze.

Wymiary:
Całkowite (WxSxG): 1280 x 725 x 630 mm
Wysokość siedziska: 420-530 mm
Szerokość siedziska: 500 mm
Głębokość siedziska: 460 mm
Regulacja głębokości siedziska: 390-450 mm
Dane dotyczące opakowania:
Pudełko (DxSxW): 910 x 700 x 490 mm
Waga: 17,0 kg

Mechanizm synchroniczny
Mechanizm synchroniczny to klasyk wśród mechanizmów wysokiej jakości obrotowych krzeseł biurowych. Na przykład jest używany w EVERY Interior Edition. Podczas odchylania następuje połączenie ruchu siedziska i oparcia. Powierzchnia siedziska podąża za nachyleniem oparcia w stałym stosunku, np. 2:1 (oparcie: 10%, siedzisko: nachylenie 5%).

Ta mechanika ma kilka zalet. Po pierwsze, kręgosłup lędźwiowy pozostaje optymalnie podparty nawet w pozycji tylnej, gdyż lordoza utrzymuje kontakt z plecami. Po drugie, nie ma efektu „zdejmowania koszuli”, ponieważ użytkownik nie przesuwa się w górę i w dół oparcia. Po trzecie, tego typu mechanizm zachęca do częstych zmian pozycji siedzącej, a tym samym sprzyja zdrowszemu siedzeniu.

Uwaga! Ten fotel zostanie dostarczony do Ciebie bezpośrednio z magazynu producenta. Wysyłka w ciągu tygodnia po zaksięgowaniu wpłaty. Fotel jest rozmontowany i wymaga złożenia, ale nie będzie to trudne - wszystkie niezbędne narzędzia (jeden lub dwa klucze) oraz szczegółowa instrukcja znajdują się w opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl