Bang & Olufsen

Bang and Olufsen

Bang & Olufsen to luksusowa marka audio założona w 1925 roku w Struer w Danii przez Petera Banga i Svenda Olufsena, których oddanie i wizja pozostają fundamentem firmy. Od prawie wieku Bang & Olufsen przesuwa granice technologii audio, a firma nadal znajduje się w czołówce innowacji akustycznych. Dziś każdy produkt Bang & Olufsen nadal charakteryzuje się wyjątkowym połączeniem pięknego dźwięku, ponadczasowego wzornictwa i niezrównanego kunsztu. Innowacyjne i postępowe produkty firmy są sprzedawane na całym świecie w firmowych sklepach Bang & Olufsen oraz u wybranych sprzedawców detalicznych.

Produkty firmy są projektowane tak, by współpracowały ze sobą, a połączenie ich ze sobą było łatwe i intuicyjne. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wycieczkę i potrzebujesz lekkiego i odpornego na warunki atmosferyczne głośnika, czy też budujesz system kina domowego Bang & Olufsen ma dla Ciebie rozwiązanie. Do tego odbiorniki telewizyjne, słuchawki douszne i nauszne. Każdy głośnik firmy można obsłużyć z poziomu jednej aplikacji w telefonie komórkowym.

W naszym showroomie możesz nie tylko zobaczyć, ale przede wszystkim usłyszeć głośniki Bang & Olufsen, puścić na nich swoją ulubioną muzykę i przekonać się, że te małe dzieła sztuki grają wyśmienicie.

Zobacz produkty Bang & Olufsen w naszej ofercie!

Bang and Olufsen 1

Bang and Olufsen 2

Bang and Olufsen 3

Bang and Olufsen 4

Bang and Olufsen 5

Bang and Olufsen 6

Bang and Olufsen 7

Bang and Olufsen 8

Bang and Olufsen 9

Bang and Olufsen 10

Bang and Olufsen 11

Bang and Olufsen 12

Bang and Olufsen 13

Bang and Olufsen 14

Bang and Olufsen 15

Bang and Olufsen 16

Bang and Olufsen 17

Bang and Olufsen 18

Bang and Olufsen 19

Bang and Olufsen 20

Bang and Olufsen 21

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl