Opcje przeglądania
Producenci
Kominki
  Do kolekcji kominków wybraliśmy ofertę firmy Planika, która proponuje nowe spojrzenie na pierwotny ogień w oprawie najlepszego wzornictwa. Zobacz więc zmiany jakie niesie za sobą ogień wprowadzony do przestrzeni życiowych. Chodzi tu nie tylko o atmosferę, jaką tworzą tańczące płomienie, ale o ich zdolność wpływania na ludzkie życie. W zależności od sytuacji czy nastroju, łagodne płomienie mogą wprowadzić w chwilę zadumy lub wręcz przeciwnie –dodać energii, stać się motorem do działania. Ogień uwodzi, hipnotyzuje i pobudza. Sięga rdzenia naszego bytu i stymuluje zapomniane instynkty.

Kominki łączą to, co pierwotne z tym, co współczesne: żywioł ognia z przedmiotami codziennego użytku. To użyteczność i estetyka, to funkcja z pięknem.

Kolekcję uzupełniają kominki innych producentów. Chcemy bowiem wprowadzić Was także w świat ognia w ogrodzie – piękne ogniska, świece ogrodowe, czy do wnętrz także domowych stojaki na drewno.

A-03

A-03 - Planika
A-03

Jest to wkład szerszy niż A-02, dzięki czemu idealnie pasuje to większych kominków. Dekoracyjne stalowe pręty umieszczone z przodu nadają mu oryginalny wygląd oraz umożliwiają zastosowanie dekoracyjnych ceramicznych polan imitujących naturalne drewno. Wielkość płomienia można regulować według uznania, natomiast pojemność 1,7 litra zapewnia około sześciu godzin palenia.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 2 655,07 zł

Bubble Commerce

Bubble Commerce - Planika
Bubble Commerce

Projekt: Serge Atallah

Zaprojektowany przez Serge'a Atallaha cylindryczny element wystroju wnętrz w białym kolorze. Idea modelu oparta jest na chęci stworzenia czegoś przyciągającego uwagę i idealnego do aranżacji w loftach i współczesnych wnętrzach. Bubble budzi tylko pozytywne odczucia i wywołuje uśmiech na każdej twarzy. Młodzi, nastawieni entuzjastycznie do życia ludzie, szukający odważnych rozwiązań to grupa, która powinna zaprzyjaźnić się z modelem Bubble.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 4 538,58 zł

Coffee Fire Long

Coffee Fire Long - Planika
Coffee Fire Long

Stolik kawowy projektu Planika Studio. Tak, można przy nim wypić kawę. Można poczuć atmosferę ognia delektując się ulubionym napojem. Takie chwile z pewnością na długo zapadną w pamięć. Szklany cylinder, w którym tańczą płomienie usytuowany jest z boku stolika zostawiając więcej miejsca na wykorzystanie blat stołu. Funkcjonalność tworząca magiczną atmosferę ognia po raz kolejny została zgrabnie podana.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 9 329,30 zł

Edge

Edge - Planika
Edge

Najdłuższy i najwęższy Kominek oferowany przez Planikę. Palenisko jest wypełnione niezwykle chłonnymi włóknami ceramicznymi, które zapobiegają wylaniu paliwa nawet w przypadku przewrócenia produktu oraz zapewniają wydłużony czas palenia. Sygnały informujące o przelaniu paliwa czynią go jeszcze bardziej bezpiecznym i wygodnym w użytkowaniu. Produkt ten może być wbudowany w jakiekolwiek niepalne materiały, jest więc niezwykle uniwersalny i idealny zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Edge łączy w sobie funkcjonalność i design tworząc piękną niezwykłą linię równego, naturalnego ognia.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 6 051,44 zł

Fire Box

Fire Box - Planika
Fire Box

Nowa, ulepszona konstrukcja z wielkim paleniskiem zwiększa czas palenia to 2 godzin 40 minut. Palenisko modelu Fire Box jest sprasowane, co uniemożliwia jakikolwiek wyciek. Dzięki temu produkt jest całkowicie bezpieczny. Spust pozwala na regulację nasycenia płomieni. Ponadto, konstrukcja wewnętrzna została zmieniona, co znacząco podkreśla efekt wizualny palenia przy jednoczesnym ekonomicznym zużyciu paliwa. Model został zaprojektowany w sposób pozwalający uniknąć transmisji ciepła z paleniska do otoczenia.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 4 412,51 zł

Fire Line Automatic

Fire Line Automatic - Planika
Fire Line Automatic

Fire Line Automatic oparty jest na opatentowanej technologii BEV (Burn Ethanol Vapours). W Fire Line Automatic paliwo znajduje się w osobnym zbiorniku. W tym zbiorniku powstają opary paliwa, które następnie są odprowadzane do paleniska, gdzie następuje ich spalanie. Dzięki temu eliminuje się bezpośredni kontakt pomiędzy ogniem, a paliwem. To znaczy, że paliwo pracuje w odpowiednej temperatury i spalanie jest o wiele czystsze i dłuższe niż w przypadku innych technologii.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 30 257,19 zł

Fire Line Automatic E

Fire Line Automatic E - Planika
Fire Line Automatic E

Kominek zapalny iskra elektryczną poprzez ustawienie urządzenia w pozycji ?ON?. Zasilany prądem; posiada wbudowany system chłodzący (wentylatory), w związku z czym nie trzeba kratki wentylacyjnej; dostępny samodzielne lub w casingu E; dostępna długość to 990 mm; nie ma możliwości podłączenia do inteligentnego domu.Przeznaczony do umieszczenia w zabudowie.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 18 280,38 zł

Fire Line Automatic S

Fire Line Automatic S - Planika
Fire Line Automatic S

Prezentowany model to mniejsza wersja serii Fire Line Automatic. Posiada te same cechy co większy kominek pozwalające na użycie go w zamkniętych pomieszczeniach. Jest to jeden z najwęższych wkładów kominkowych dostępnych na Polskim rynku. # litrowy zbiornik paliwa daje ogień na około 6 godzin.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 17 019,67 zł

Fire Rondo Automatic

Fire Rondo Automatic - Planika
Fire Rondo Automatic

Jest produktem o identycznej technologii oraz funkcjonalnościach, jak Fire Line Automatic. Również  wykorzystuje technologie spalania oparów, posiada pełną elektronikę oraz sensory bezpieczeństwa. Sterowany jest pilotem  z możliwością zmiany wielkości płomienia. Daje możliwość zintegrowania kominka z systemami inteligentnego domu. 

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 27 735,75 zł

Jar Commerce

Jar Commerce - Planika
Jar Commerce

Szklany cylinder będący częścią technologii Glassfire? osadzony jest na betonowej podstawie o średnicy 41 cm. Ten wysoki na 75 cm model daje schronienie prawdziwemu ogniowi. Jar może być ustawiony wewnątrz każdego pomieszczenia, ale jest również idealnym rozwiązaniem na wprowadzenie ognia na taras czy do strefy relaksu w spa. Ciepło ognia zestawione z zimnem betonu to pomysł znanego francuskiego projektanta, Christopha Pillet.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 4 790,72 zł

Standard

Standard - Planika
Standard

Standard jest wkładem przeznaczonym do wbudowania w ścianę, wykonanym ze stali lakierowanej proszkowo. Wnętrze kominka pokrywa polerowana stal nierdzewna, w której odbijają się płomienie, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny i wprowadzając niezwykłą atmosferę. Standard ma pojemność dwóch litrów oraz możliwość płynnej regulacji wielkości płomienia, którą umożliwia zasuwa paleniska wykonana ze stali nierdzewnej. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w deflektor, który wpuszcza ciepłe do pomieszczenia, w którym kominek się znajduje.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 4 286,43 zł

Stone

Stone - Planika
Stone

Jeden z najbardziej uniwersalnych modeli wykorzystujących technologię Glassfire. Kamienna baza oraz dekoracyjne kamienie otaczające płomień idealnie pasują do wnętrz urządzonych w naturalnych, ciepłych barwach.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 1 575,90 zł

Totem Commerce

Totem Commerce - Planika
Totem Commerce

Totem to model wykorzystujący technologię Glassfire?. Wysoko osadzone palenisko pozwala płomieniom roztaczać blask niczym latarnia morska. Totem to model typowo zewnętrzny, niezastąpiony podczas letnich wieczorów na tarasie. Czarna podstawa pozostaje w zdecydowanym kontraście dla żywych barw ognia.

Możesz mieć zamawiając w salonie

Cena: 4 034,29 zł
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl