Pacha Outdoor - kolacja mebli zewnętrznych

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Gubi
Kod produktu: 10062205XX_20230325132115

Opis

Pacha Lounge to nisko zawieszony, miękki fotel o zaokrąglonych kształtach. To modernistyczne dzieło, które łączy w sobie zarówno niezwykły komfort, jak i wszechstronność. Wizją kultowego projektanta Pierre'a Paulina było stworzenie wrażenia „siedzenia na chmurach”. Trochę wyprzedzając swój czas w 1975 roku, modułowa kolekcja Pacha w końcu nabiera dziś wartości. Teraz charakterystyczny komfort i estetykę kolekcji przeniesiono na zewnątrz.

Dostrzec obsesję projektanta na punkcie ergonomicznej precyzji i kunsztu, można tylko siedząc w jednej z jego kreacji. Fotel zajmuje bardzo mało miejsca na podłodze, jest niezwykle wygodny, a także istnieje możliwość wyboru między podstawą stałą lub obrotową.

Wizja siedzenia w całej formacji chmur jest możliwa, dzięki wielu dostępnym modułowym kombinacjom. Mieszaj i dopasowuj moduły Pacha w dowolnej konfiguracji lub sparuj z fotelem Lounge z podłokietnikiem. Podstawa występuje w kolorze czarnym lub perłowo-złotym. Dostępne są również niezliczone opcje tapicerki, które można dostosować do własnych potrzeb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl