Flat.C - meblowy system system

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: B&B Italia
Kod produktu: E9D9-873E7_20220329103747

Opis

Flat.C interpretuje system ścienny jako system otwarty, który można rekonfigurować i ponownie składać. Zaawansowany i elastyczny Flat.C proponuje swobodny sposób zajmowania przestrzeni, podążając za ewolucją systemów multimedialnych. Szafki Flat.C oferują inteligentne wykorzystanie przestrzeni poprzez niemal nieskończoną liczbę różnych konfiguracji opartych na modułowej siatce, która porządkuje elementy kompozycji i ogranicza proporcje.

Ponieważ wszyscy mamy w naszych domach ograniczenia dotyczące wielkości, potrzebujemy mebli, które mogą przechowywać duże ilości nawet w niewielkiej przestrzeni. Flat.C został zaprojektowany tak, aby pomieścić książki, telewizor i akcesoria hi-fi na jak najmniejszej przestrzeni. Jak sama nazwa wskazuje, Flat.C to rozwiązanie oferujące płytkie głębokości (25 cm) i grubości. Co więcej, nie ma widocznych połączonych części. Wszystko to tworzy wszechstronny projekt umeblowania, który dyskretnie wpasuje się w pomieszczenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl