Encre de Chine - dyfuzor

Możesz mieć: za 2 dni robocze!
Cena: 529,50 zł 529.50 (105,00 $)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Baobab
Kod produktu: DIF500ENC

Opis

Domowy dyfuzor zapachów Encre de Chine jest zamknięty w eleganckim flakonie z czarnego szkła z nasadką z bakelitu. Będzie pasował do każdego wnętrza jako dyskretny przedmiot ozdobny, wprowadzając przy tym do wnętrza wyrafinowane i wyszukane zapachy.

Mocno drzewny zapach Encre de Chine łączy drzewo sandałowe i wetiwer (wetiwieria pachnąca, łac. chrysopogon zizanioides) w coś, co przypomina dym. To zapach, który przywołuje sceny dzikich krajobrazów pełnych tajemnic i tropikalnych klimatów.

Kolekcja zapachów Baobab pojawiła się w 2002 roku i była inspirowana krajobrazami, kolorami i zapachami Tanzanii. Powstała w Belgii - stosunkowo niewielkim europejskim kraju szczycącym się otwarciem na świat, kreatywnością, technologiami i przywiązaniem do minimalistycznego wzornictwa.
To, co sprawia, że produkty Baobab są tak wyjątkowe, to przywiązanie do najwyższej jakości materiałów i rzemiosła. Mineralny wosk wykorzystywany do produkcji świec pochodzi z Niemiec, szkło produkowane jest - uwaga! - w Polsce, skóra importowana z Włoch, zaś zapachy komponowane i wytwarzane w Grasse. Świece napełniane są ręcznie, co w połączeniu z rzemieślniczą metodą dmuchania szkła sprawia, że każda świeca jest odrobinę inna.

Pojemnik zawiera 500ml olejków zapachowych. Wysokość flakonu 19cm.

Uwaga! Zawiera octan geranylu, eugenol, acetylocedren, octan 4-tert-butylocykloheksylu. Ciecz i jej opary są wysoko łatwopalne. Może powodować reakcję alergiczną skóry i podrażnienie oczu. Działa (długotrwale) toksycznie na organizmy wodne.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl