Eames Elephant - Special Edition - dekoracja

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Vitra
Kod produktu: 215 029 XX_20231107121243

Opis

Dzięki specjalnej kolekcji Eames 2023 firma Vitra – w ścisłej współpracy z Biurem Eames – produkuje teraz nowe wersje wybranych kultowych dzieł Charlesa i Ray Eamesów. La Chaise, Eames Elephant, Eames Wool Blanket, Plywood Mobiles i Eames House Bird, a także krzesło Organic Conference, które Charles Eames opracował wspólnie z Eero Saarinenem, są teraz wprowadzane na rynek w nowych kolorach, wykończeniach i tkaninach.

Charles & Ray Eames, 1945. Prawie żadne zwierzę nie cieszy się taką popularnością jak słoń. Podziwiany za majestatyczny wygląd i kochany za poczucie humoru, jest częścią życia dzieci kiedy się nim bawią lub czytają o nim bajki. Charles i Ray Eames również ulegli czarowi słonia i w 1945r zaprojektowali zabawkę ze sklejki. Teraz po raz pierwszy słoń dostępny jest w tworzywie. Jest wspaniałym prezentem dla dziecka, ale i również może pełnić funkcję dekoracyjną w domu. Nadaje się do korzystania na zewnątrz.

Wymiary: wysokość 41,5 x szerokość 35 x długość 78,5 cm

Projekt: Charles & Ray Eames

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl