Camaleonda - sofa

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 3.21428
Producent: B&B Italia
Kod produktu: F261-611DF

Opis

W nowej odsłonie Camelaonda zachowuje elementy, które uczyniły ją współczesnym klasykiem. Mario Bellini i B&B Italia wspólnie zdecydowali ponownie wykorzystać model siedziska 90x90 cm wraz z oparciem i podłokietnikiem, wiernym oryginalnemu projektowi, którego krój wykorzystany został w nowej edycji. Obfita wyściółka z poliuretanu, która tworzy charakterystyczny projekt capitonné, pozostaje niezmieniona, nadal produkowana z innowacyjnym systemem linek, haczyków i pierścieni stworzonym przez Belliniego w 1970 roku, który określa charakterystyczny wygląd i modułowość. Dzięki zaczepom i pierścieniom moduły można odczepiać i ponownie łączyć, pozwalając sofie dostosowywać się do zmieniającego się gustu i dynamicznych potrzeb użytkowników.

Podstawową cechą Camaleondy jest jej nieograniczona modułowość i geometryczny wzór, który pozwala każdemu elementowi stać się osobną częścią. Dzięki podpinaniu i odczepianiu siedzeń, oparć i podłokietników możesz cieszyć się zmianą aranżacji przestrzeni tyle razy, ile chcesz. Pomysł, który jest bliski Mario Belliniemu: „Ze wszystkich obiektów, które zaprojektowałem, Camaleonda jest chyba najlepsza pod względem poczucia wolności. Istnieje nieskończona liczba możliwych konfiguracji ”. Wyściółka została gruntownie zaktualizowana przez Centrum Badań i Rozwoju B&B Italia, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejsza niż w wersji oryginalnej. W ten sposób potwierdza się magiczna równowaga między rygorystyczną geometrią kwadratu a przyjazną okrągłością wyściółki, co dodatkowo podkreśla elastyczność, która charakteryzuję wiele projektów Mario Belliniego

Camaleonda posiada wiele wariantów kolorystycznych, ale także może być pokryta całą kolekcją tekstyliów i skór B&B Italia. Camaleonda jest obiektem dynamicznym i żywym, który pozwala na nieskończoną liczbę konfiguracji, zachowując jednocześnie swoją niepowtarzalną tożsamość.

Odwiedź nas nasz showroom jeśli chcesz zobaczyć jedną z konfiguracji tej wspaniałej sofy na żywo!

Specyfikacja:

Rama podstawy: Włókno drzewne MDF NAF (bez formaldehydu)

Tapicerka siedzeń: profilowany poliuretan o różnej gęstości, pokrycie z politereftalanu etylenu i nylonu, z ćwiekami z nylonu

Tylna tapicerka: profilowany poliuretan, pianka poliuretanowa, pokrycie z politereftalanu etylenu i nylonu

Tapicerka podłokietnika: pianka poliuretanowa, pokrycie z politereftalanu etylenu i nylonu

Pierścienie: chromowany mosiądz

Spinacz: stal nierdzewna

Lina: nylon

Nasadka na uchwyt liny: tworzywo sztuczne

Łączenie elementów: tworzywo sztuczne

Stopy: lite drewno bukowe

Okucia: tworzywo sztuczne 

Pokrywa: tkanina lub skóra z metalowymi ćwiekami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl