Banffy - stołek

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 5
Producent: Noti
Kod produktu: 2B8D-7283F_20221013121038

Opis

Siedzisko Banffy przyciąga uwagę swoją zabawną formą oraz różnorodnością wersji kolorystycznych. Projekt, zainspirowany zabawką dla dzieci, składa się z kilku nałożonych na siebie kręgów o różnej wielkości.

Zaletą stołka jest jego podstawa która sprawia, że Banffy podąża za pozycją osoby siedzącej, lekko odchylając się i zwiększając jednocześnie zakres ruchu. Dzięki siedzeniu na Banffy zwiększa się nasza czujność, skupienie i koncentracja.

Banffy to produkt, który spełnia wymogi współczesnych miejsc pracy, zgodnych z koncepcją Activity Based Workplace. Aktywna praca odbywa się nie tylko na siedząco, ale też w pozycji stojącej przy biurkach o regulowanej wysokości. Szeroki zakres regulacji wysokości stołka pozwala na dynamiczne korzystanie z produktu – jako klasycznego siedziska lub jako wsparcia podczas pracy na stojąco.

Banffy znajdzie zastosowanie w każdej przestrzeni, zarówno biurowej, jak i domowej.

Projekt siedziska powstał w ramach 19 edycji Programu Edukacyjno-Projektowego z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu. Tematem przewodnim była przestrzeń coworkingowa.

Wymiary: wysokość 53-79 x szerokość 35 x głębokość 35 cm,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl