Badu - sofa

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 3.3415
Producent: Comforty
Kod produktu: E19A-1686F

Opis

Tworząc ten projekt chciałem powołać do życia symbol wygody. BADU wrażeniowo miała nie być zobowiązująca ? raczej dawać odczucie swobody, czegoś bliskiego, prywatnego. Założeniem, które udało mi się w pełni osiągnąć, jest wielofunkcyjność. Na BADU można usiąść lub położyć się w dowolnej pozycji, a także stworzyć z niej całą architekturę wnętrza, dowolnie zestawiając poszczególne moduły. Tomasz Augustyniak

Przy tworzeniu BADU podstawowym założeniem projektowym, obok funkcjonalności, wynikającej ze swobody komponowania elementów, był wyjątkowy komfort, który udało się uzyskać dzięki zastosowaniu kilku warstw pianek w siedzisku i oparciu. Decydujący wpływ na doskonały efekt końcowy miały zastosowane materiały ? naturalne, miękkie pierze połączone z warstwą nowoczesnej pianki, dostosowującej się do kształtu ciała osoby siedzącej (ang. memory foam).

BADU- to sofa modułowa - bez problemu dopasujemy ją do twojego pomieszczenia. Wymiary do podejrzenia w załączonym dokumencie.

Do wyboru wiele tapicerek- tkaniny, skóry, tkaniny Kvadrat...wszystko w wielu kolorach!

Jeśli wiedzieć więcej skontaktuj się z nami.

Pliki do pobrania:

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl