Hay

Hay

W HAY zawsze panowało przeświadczenie, że każdy dobry projekt to prawo każdego człowieka. Dlatego od samego początku współzałożyciele i dyrektorzy kreatywni Mette i Rolf Hay zobowiązali się do współpracy z najlepszymi projektantami swojego pokolenia z całego świata, aby stworzyć produkty wysokiej jakości, które będą dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Ta podstawowa zasada nadal ich motywuje.

Inspirują ich współczesne realia życia, w których tradycyjne podziały na przestrzeń osobistą i zawodową są - zwłaszcza w ostatnim czasie - bardziej płynne, dzięki czemu meble, oświetlenie i akcesoria oferowane przez HAY mogą być używane w różnych środowiskach i odpowiadać wielu różnorodnym potrzebom. Od szczoteczki do zębów po kosz na papier i sofę - produkty HAY zawsze oferują świeże spojrzenie na codzienne przedmioty, które są częścią naszej codzienności. W HAY wszystko czerpie z trzech głównych źródeł inspiracji: sztuki, architektury i mody. W HAY zawsze zwracano szczególną uwagę na otoczenie i inspirowano się nim, a trzymanie ręki na pulsie współczesnej kultury jest sposobem, w jaki dotrzymują kroku otaczającemu światu.

„To, co podziwiam w sztuce, to nieoczekiwane, oryginalność; architektura jest oczywiście kontekstem i domem tego, co tworzymy, a moda ma w sobie cudowną dynamikę, odzwierciedlającą ducha czasu i to, co dzieje się teraz. Powiedziałbym, że najlepsze produkty, jakie zrobiliśmy, mogą istnieć gdzieś pomiędzy tymi trzema środowiskami, czerpiąc ze wszystkiego po trochu ”. - Rolf Hay

W HAY funkcjonuje głębokie przekonanie, że stale współpracują z najbardziej utalentowanymi, ciekawymi i odważnymi projektantami z całego świata, a każdy z nich jest członkiem rodziny HAY.

Zobacz Katalog HAY Outdoor 2020

Zobacz produkty HAY w naszej ofercie!

Zobacz Skandynawski Design w ATAK DESIGN!

HAY 11

HAY 12

HAY 13

HAY 14

HAY 15

HAY 16

HAY 17

HAY 18

HAY 19

HAY 20

HAY 21

HAY 22

HAY 23

HAY 24

HAY 25

HAY 26

HAY 27

HAY 28

HAY 29

HAY 30

HAY 31

HAY 32

HAY 33

HAY 34

HAY 35

HAY 36

HAY 37

HAY 38

HAY 39

HAY 40

HAY 41

HAY 42

HAY 43

HAY 44

HAY 45

HAY 46

HAY 47

HAY 48

HAY 49

HAY 50

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl