Fatboy

FatboyPewnego dnia w Finlandii Jukka Setala powołał do życia oryginalny design Fatboy. W roku 2002 Duńczyk Alex Bergam adoptował to olbrzymie ‘dziecko’. Intuicyjnie wyczuwał jego świetlaną przyszłość.
Od momentu pojawienia sie na rynku Duńskim w 2002 roku marka Fatboy® zaczęła się sprzedawać sama. W przeciągu 5 lat Fatboy® bez użycia specjalnych technik sprzedaży czy laleczek voodoo podbił krajowy rynek. By odpowiedzieć na zapotrzebowanie międzynarodowego rynku na te atrakcyjne produkty firma została zmusona w 2005 roku otworzyć filię w Teksasie, USA. To był początek. W tej chwili Fatboy sprzedawany jest w ponad 50 krajach, na wszystkich kontynentach i stał się ikoną stylu życia. Wciąż rozwijająca się potęga Fatboy’a wypełniona jest niesamowitymi, zrównoważonymi i zabawnymi produktami, które prowokują i odrywają od ziemi. Niesamowita gama ‘przyjaciół’ Fatboy’a, która zaspakaja wiele potrzeb współczesnego życia ułatwia przeżycie w naszych betonowych dżunglach rozsianych po całym świecie.
A my? My dopiero się rozgrzewamy. Z pozytywnym nastawieniem będziemy pielęgnować i kontynuować tworzenie produktów Fatboy by nieść wolność i komfort naszym domom i innym sanktuariom.

Zobacz stronę Fatboy Polska by A•TAK DESIGN.

Zobacz produkty Fatboy w naszej ofercie!

Fatboy Fatboy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl