diabla

diabla

Uwielbiamy cieszyć się życiem na świeżym powietrzu! Jesteśmy typem ludzi, którzy spędzają więcej czasu poza domem niż w środku. Lubimy plażę, wieś, taras czy park miejski. Jeszcze lepiej jeśli pogoda jest dobra. Ale jeśli tak nie jest, nie pozwalamy, by zepsuło nam to dzień. Mamy otwarte, entuzjastyczne i kosmopolityczne podejście do życia na świeżym powietrzu, dlatego nigdy nie przestajemy myśleć o nowych formach spędzania czasu na zewnątrz w różnych środowiskach i otoczeniu o każdej porze roku, bez względu na pogodę.

Jesteśmy szczególnie zainteresowani pomysłami, które wyrażają nowy styl życia, z wolnym i łatwym, kreatywnym podejściem do przebywania na zewnątrz. Nasze projekty nie stronią od koloru ani eksperymentowania z kształtami i materiałami; badają nowe koncepcje lub wywracają istniejące pojęcia do góry nogami. W naszej strategii projektowania nie ma miejsca na więcej tego samego. Wiemy, że ludzie Diabla są na całym świecie ... są tak samo niekonwencjonalni i nieprzewidywalni jak my. Mają odważne, kolorowe, oryginalne, eleganckie osobowości; szukają kreatywnych projektów dla stylowych wnętrz. A ty, czy masz nastawienie do Diabla?

Jesteśmy nową marką, ale nie jesteśmy nowi Diabla to nowa marka Gandia Blasco. Mamy wsparcie tej prestiżowej hiszpańskiej firmy z blisko osiemdziesięcioletnim doświadczeniem na krajowym i międzynarodowym rynku współczesnego wzornictwa. Gandia Blasco jest cenione na całym świecie jako pionierska, najnowocześniejsza firma, która przeniosła projektowanie mebli ogrodowych na nowy poziom i opracowała nowatorskie rozwiązania tekstylne z drugą marką: GAN. W Diabla podzielamy tę samą filozofię, co nasze siostrzane marki, świeże spojrzenie na wszystko, wyróżniając się na tle innych stylem, który jest bardziej swobodny i łatwy, swobodny, odważny i kosmopolityczny. Nasze kolekcje powstają przy wsparciu zasobów i wiedzy zgromadzonej przez Gandia Blasco w zakresie projektowania, produkcji i kultury rozwoju biznesu. Aby sprostać temu nowemu wyzwaniu, stawiamy na architekt Sarę Romero, współzałożyciela pracowni Romero Vallejo i kogoś, kto pracuje z nami od lat.

 

diabla 1

diabla 2

diabla 3

diabla 4

diabla 5

diabla 6

diabla 7

diabla 8

diabla 9

diabla 10

diabla 11

diabla 12

diabla 13

diabla 14

diabla 15

diabla 16

diabla 17

diabla 18

diabla 19

diabla 20

diabla 21

diabla 22

diabla 23

diabla 24

diabla 25

diabla 26

diabla 27

diabla 28

diabla 29

diabla 30

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl