Baobab

Baobab

Kolekcje świec i dyfuzorów firmy Baobab są znane ze swojego oryginalnego i bardzo charakterystycznego wzornictwa oraz dużych rozmiarów. Są jak baobaby górujące nad afrykańską sawanną - jedyne w swoim rodzaju, potężne i długowieczne. Pięknie pachną i wyglądają, są ozdobą w każdym możliwym aspekcie.
Kolekcja zapachów Baobab pojawiła się w 2002 roku i była inspirowana krajobrazami, kolorami i zapachami Tanzanii. Powstała w Belgii - stosunkowo niewielkim europejskim kraju szczycącym się otwarciem na świat, kreatywnością, technologiami i przywiązaniem do minimalistycznego wzornictwa.
To, co sprawia, że produkty Baobab są tak wyjątkowe, to przywiązanie do najwyższej jakości materiałów i rzemiosła. Mineralny wosk wykorzystywany do produkcji świec pochodzi z Niemiec, szkło produkowane jest - uwaga! - w Polsce, skóra importowana z Włoch, zaś zapachy komponowane i wytwarzane w Grasse. Świece napełniane są ręcznie, co w połączeniu z rzemieślniczą metodą dmuchania szkła sprawia, że każda świeca jest odrobinę inna. 

Baobab 1

Baobab 2

Baobab 3

Baobab 4

Baobab 5

Baobab 6

Baobab 7

Baobab 8

Baobab 9

Baobab 10

Baobab 11

Baobab 12

Baobab 13

Baobab 14

Baobab 15

Baobab 16

Baobab 17

Baobab 18

Baobab 19

Baobab 20

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl