&tradition

&tradition

&tradition (czytaj: and tradition) to młoda, bo powstała zaledwie w 2010 roku, Duńska firma, która postawiła sobie za cel tworzenie i ożywianie projektów łączących tradycję z innowacyjnością. Wyjątkowa kolekcja mebli i oświetlenia &tradition składa się z przedmiotów zaprojektowanych w ciągu ostatnich 80 lat. Wszystkie je łączy wspaniały skandynawski design. Są między nimi dzieła najbardziej uznanych projektantów ostatnich dziesięcioleci. Ofertę firmy stanowią wyłącznie przedmioty, które znajdują zastosowanie w życiu codziennym. To prawdziwa sztuka użytkowa.

Sztab inżynierów i projektantów pracujący dla &tradition łączy pasja do wyciskania ze współczesnej - wspaniałej i tak szybko rozwijającej się - technologii, tego, co najlepsze. Szukają nowych zastosowań dla znanych form i materiałów, a w swoich poszukiwaniach innowacyjnych rozwiązań często omijają przetarte przez innych szlaki. Martin Kornbek Hansen, założyciel &tradition, przedstawił misję swojej firmy w następujących słowach:

"Chcemy nawiązać więź ze starymi mistrzami i jednocześnie oddać pole nowym, młodym twórcom, by mogli zaprojektować przyszłe klasyki. Dostrzegamy pokrewieństwo pomiędzy dawnymi mistrzami, którzy w swoich czasach byli awangardą i nowymi projektantami, którzy tworzą innowacyjne ikony dzisiejszych czasów."

Zobacz produkty &tradition w naszej ofercie!

Zobacz Skandynawski Design w ATAK DESIGN!

&tradition 01 &tradition 02

&tradition 03 &tradition 02

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl