Zuny

Zuny

Zuny jest kluczową marką Home Deco w ramach firmy-matki, LDGS Corporation. Z dziedzictwem ponad 30 lat rzemiosła krawieckiego i chęcią do ciągłych zmian, Zuny zaczyna tworzyć własne historie. Z pasją przywraca tradycyjne techniki i  oryginalne piękno. Po pokazie Maison et Objet Paris, Zuny zaczęło być szeroko dostrzegane, a światowa rozpoznawalność marki jest stopniowo budowana dzięki ciągłej współpracy z innymi wielkimi markami na całym świecie. W międzyczasie Zuny dokłada również starań, aby zwiększyć asortyment produktów. Dzięki rozwojowi trwającemu ponad 10 lat, Zuny można teraz znaleźć w 34 krajach, gdzie oferowane jest ponad 100 kultowych projektów.

Zuny to marka Home Deco zakorzeniona w rzemiośle i wyrobach ze skór syntetycznych. Znana ze swoich przycisków do papieru i podpórek do książek, Zuny twórczo skraca dystans między pięknymi przedmiotami designerskimi i ich użytkownikami, a stosując miękkie, organiczne krzywe uwydatnia swój związek z naturą i światem zwierząt. Z pasją przywraca oryginalne i proste piękno do codziennego życia, tworzy ciepłą przestrzeń życiową, za którą wszyscy tęsknią.

Głównym materiałem używanym do wytworzenia kultowych produktów Zuny, takich jak podpórki do książek, przyciski do papieru i odbojniki jest syntetyczna skóra. Aby sprostać szczególnym potrzebom i wymaganiom rzemiosła, cała używana syntetyczna skóra jest dostosowana do marki. Nie tylko tekstura, ale wszystkie szczegóły są najważniejszym kryterium wyboru.

Zuny 1

Zuny 2

Zuny 3

Zuny 4

Zuny 5

Zuny 6

Zuny 7

Zuny 8

Zuny 9

Zuny 10

Zuny 11

Zuny 12

Zuny 13

Zuny 14

Zuny 15

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl