Woud

Woud

WOUD to duńska marka projektowa, której celem jest tworzenie nowych oryginanych wzorów. Z głęboką miłością do detali i estetyki tworzy ponadczasowy i szczery design z ambicją wyrażania osobowości, wywoływania uczuć i inspirowania ludzi. WOUD to wizja kolektywu utalentowanych i uznanych projektantów przenoszących skandynawską tradycję w nową erę projektowania mebli.

WOUD dąży do odkrywania i rozwijania nowych pomysłów i projektów, niezależnie od formy, funkcji lub wyboru materiału, pozostając wiernym prostocie i jakości zakorzenionej w duńskim dziedzictwie wzornictwa. Kolekcja opiera się na czystych liniach występujących w nowoczesnej architekturze, spokojnych kolorach skandynawskiej natury i prostych wyrażeniach przeznaczonych dla nordyckich domów i przestrzeni - zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Celem jest przedstawienie spójnej kolekcji, w której każdy projekt ma odrębne znaczenie, cel i funkcję.

Firma została założona w 2014 roku. Założyciele - Mia i Torben Koed, postanowili wykorzystać swoje 30-letnie doświadczenie w nowym projekcie. przyszedł czas na zmianę i nowe wyzwania. Największym było zbudowanie od podstaw ambitnej marki projektowej z wysoką jakością i wielką dbałością o szczegóły. Kolekcja WOUD opiera się na idei patrzenia w przyszłość zamiast patrzenia wstecz i dzielenia się miłością do uczciwego projektowania.

Woud 1

Woud 2

Woud 3

Woud 4

Woud 5

Woud 6

Woud 7

Woud 8

Woud 9

Woud 10

Woud 11

Woud 12

Woud 13

Woud 14

Woud 15

Woud 16

Woud 17

Woud 18

Woud 19

Woud 20

Woud 21

Woud 22

Woud 23

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

Woud 30

Woud 31

Woud 32

Woud 33

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

"Woud

Woud 40

Woud 41

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl