USM

USMWszystko zaczęło się od małego warsztatu rzemieślniczego powstałego w Szwajcarii w roku 1885. Krok po kroku, doskonaląc techniki produkcji, firma zyskała coraz większe uznanie w kraju, Europie i świecie.
Dziś USM to symbol ponadczasowego stylu oraz najwyższej jakości. Firma z tradycjami proponuje rozwiązania dla domu, biura i instytucji użytku publicznego. Do perfekcji  opanowali system budowy i rozbudowy istniejących już modułów.

USM to przede wszystkim system modułowych mebli biurowych, który umożliwia z jednej strony doskonałe dopasowanie ich do aktualnych wymagań, a z drugiej pozwala na późniejsze wielokrotne zmiany, rozbudowy i przebudowy.
Biurka systemu USM zawsze oparte są na bardzo solidnej, chromowanej podstawie składającej się z czterech okrągłych nóg i ramy. Blat może być tradycyjny, drewniany (najtrwalszy jest biały laminat!) lub bardziej elegancki - szklany. Dostępne jest także szkło barwione. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na systemy aranżacji przewodów, zasilaczy i drobnej elektroniki w ofercie pojawiło się biurko 'Advanced' z ruchomym blatem, który przykrywa wszystkie niezbędne elementy infrastruktury. Tradycyjne biurka można wyposażyć w system prowadnic i kanałów umożliwiający prowadzenie przewodów oraz całą gamę zasłon. Elementem, który prawie zawsze towarzyszy biurkom są kontenery. Te oferowane w systemie USM mogą być wyposażone w 2 lub trzy szuflady, liczne przegrody umożliwiające organizację zawartości, zamki itp.
Idealnie dopasowany do wyglądu biurek i kontenerów jest drugi element systemu - regały USM. Podstawą ich konstrukcji jest stalowy, chromowany szkielet zbudowany z rurek, na złączeniu których jest symbol całego systemu - mała, chromowana kulka... Szkielet może być wypełniony panelami szklanymi (otrzymujemy wtedy bardzo eleganckie witryny) lub stalowymi. Oczywiście panele, z których można zbudować półki, nie wystarczą do aranżacji przestrzeni i organizacji w biurze. Dlatego w systemie USM mamy możliwość montażu szuflad i drzwi/klap otwieranych do góry i do dołu - w zależności od potrzeb. Ciekawą cechą systemu jest to, że zawsze można (wykorzystując ten sam 'front') zmienić drzwi w szufladę i odwrotnie! Kilka długości rurek (od 10 do 75 cm) definiuje całą gamę możliwych wymiarów konstrukcji, a niezliczone dodatki powodują, że trudno znaleźć potrzeby aranżacyjne, których nie zaspokoi system modułowych mebli biurowych USM.
Klasyczne wzornictwo i dystyngowana elegancja mebli USM sprawia, że nie można o nich mówić jedynie w kontekście wyposażenia biura. System doskonale sprawdza się w przestrzeniach publicznych i mieszkaniach. Minimalistyczna forma w sposób oczywisty pasuje do wnętrz prostych i nowoczesnych, a jednocześnie doskonale potrafi uzupełnić pomieszczenia klasyczne wypełnione antycznymi meblami.

Do dyspozycji klienta pozostają specjaliści prezentujący i projektujący zestawy modułów wg. Indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz biblioteczkę, szafkę pod multimedia, stół, szafki do biura lub pokoju, a podoba Ci się styl USM daj nam znać!

Zobacz Katalog USM Spaces 6/2012

Zobacz produkty USM w naszej ofercie!

USM USM USM USM

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl