USM

USMWszystko zaczęło się od małego warsztatu rzemieślniczego powstałego w Szwajcarii w roku 1885. Krok po kroku, doskonaląc techniki produkcji, firma zyskała coraz większe uznanie w kraju, Europie i świecie. Dziś USM to symbol ponadczasowego stylu oraz najwyższej jakości. Firma z tradycjami proponuje rozwiązania dla domu, biura i instytucji użytku publicznego. Do perfekcji  opanowali system budowy i rozbudowy istniejących już modułów. USM to przede wszystkim system modułowych mebli biurowych, który umożliwia z jednej strony doskonałe dopasowanie ich do aktualnych wymagań, a z drugiej pozwala na późniejsze wielokrotne zmiany, rozbudowy i przebudowy.
Biurka systemu USM zawsze oparte są na bardzo solidnej, chromowanej podstawie składającej się z czterech okrągłych nóg i ramy. Blat może być tradycyjny, drewniany (najtrwalszy jest biały laminat!) lub bardziej elegancki - szklany. Dostępne jest także szkło barwione.

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na systemy aranżacji przewodów, zasilaczy i drobnej elektroniki w ofercie pojawiło się biurko 'Advanced' z ruchomym blatem, który przykrywa wszystkie niezbędne elementy infrastruktury. Tradycyjne biurka można wyposażyć w system prowadnic i kanałów umożliwiający prowadzenie przewodów oraz całą gamę zasłon. Elementem, który prawie zawsze towarzyszy biurkom są kontenery. Te oferowane w systemie USM mogą być wyposażone w 2 lub trzy szuflady, liczne przegrody umożliwiające organizację zawartości, zamki itp.
Idealnie dopasowany do wyglądu biurek i kontenerów jest drugi element systemu - regały USM. Podstawą ich konstrukcji jest stalowy, chromowany szkielet zbudowany z rurek, na złączeniu których jest symbol całego systemu - mała, chromowana kulka... Szkielet może być wypełniony panelami szklanymi (otrzymujemy wtedy bardzo eleganckie witryny) lub stalowymi. Oczywiście panele, z których można zbudować półki, nie wystarczą do aranżacji przestrzeni i organizacji w biurze. Dlatego w systemie USM mamy możliwość montażu szuflad i drzwi/klap otwieranych do góry i do dołu - w zależności od potrzeb. Ciekawą cechą systemu jest to, że zawsze można (wykorzystując ten sam 'front') zmienić drzwi w szufladę i odwrotnie! Kilka długości rurek (od 10 do 75 cm) definiuje całą gamę możliwych wymiarów konstrukcji, a niezliczone dodatki powodują, że trudno znaleźć potrzeby aranżacyjne, których nie zaspokoi system modułowych mebli biurowych USM.
Klasyczne wzornictwo i dystyngowana elegancja mebli USM sprawia, że nie można o nich mówić jedynie w kontekście wyposażenia biura. System doskonale sprawdza się w przestrzeniach publicznych i mieszkaniach. Minimalistyczna forma w sposób oczywisty pasuje do wnętrz prostych i nowoczesnych, a jednocześnie doskonale potrafi uzupełnić pomieszczenia klasyczne wypełnione antycznymi meblami.

Kolejną nowością w ofercie USM są elementy systemu pozwalające na oświetlenie szafek i ich otoczenia nazwane USM Haller E. Zasilanie poprowadzone wewnątrz konstrukcji mebla jest zupełnie niewidoczne, a co najważniejsze jest to rozwiązanie w 100% zgodne z dotychczasowymi elementami systemu. Energooszczędne oświetlenie LED może być umieszczone wewnątrz szafek lub na zewnątrz - oświetla wtedy podłogę lub ścianę za meblem. Może być także ściemniane, a specjalne panele umożliwiają również zasilanie urządzeń poprzez porty USB.

Do dyspozycji klienta pozostają specjaliści prezentujący i projektujący zestawy modułów wg. Indywidualnych potrzeb. Jeśli potrzebujesz biblioteczkę, szafkę pod multimedia, stół, szafki do biura lub pokoju, a podoba Ci się styl USM daj nam znać!

Zobacz katalog USM Make it your home

Zobacz katalog USM Make it your workspace

Zobacz katalog USM Make it yours

Zobacz produkty USM w naszej ofercie!

USM 1

USM 2

USM 3

USM 4

USM 5

USM 6

USM 7

USM 8

USM 9

USM 10

USM 11

USM 12

USM 13

USM 14

USM 15

USM 16

USM 17

USM 18

USM 19

USM 20

USM 21

USM 22

USM 23

USM 24

USM 25

USM 26

USM 27

USM 28

USM 29

USM 30

USM 31

USM 32

USM 33

USM 34

USM 35

USM 36

USM 37

USM 38

USM 39

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl