Producenci

Michel Club - sofa

Michel Club - sofa
Michel Club - sofa

Elegancki, współczesny styl Michela nabiera bardziej klasycznych tonów w Michel Club dzięki różnym proporcjom siedziska i podstawy oraz bardziej rygorystycznemu stylowi Michel Effe. Ta różnorodność asortymentu pozwala na dopasowanie różnych typów siedzisk do sposobów użytkowania. 

Michel Effe - sofa

Michel Effe - sofa
Michel Effe - sofa

Michel Effe dodaje ważny rozdział do udanej historii, która rozpoczęła się wraz z pierwszą modułową sofą z podstawowej kolekcji Michel. Niektóre cechy są niezmienione, na przykład dwie głębokości. Odsłania nowy design dzięki uproszczeniu siedziska jedną poduszką. Jest cieńsza, ale nie mniej wygodna. Wszystko, co zbędne, zostało wyeliminowane.

Nooch - sofa

Nooch - sofa
Nooch - sofa

Po sukcesie Borea, Piero Lissoni i B&B Italia kontynuują współpracę w sektorze outdoorowym, dając życie Nooch, modułowemu systemowi siedzeń, którego nazwa jest inspirowana tropikalnym ogrodem botanicznym Nong Nooch w Tajlandii.

Noonu - sofa

Noonu - sofa
Noonu - sofa

Noonu to zakątek czystego relaksu wśród kolorów Malediwów. Noonu to także nazwa nowego systemu sof, który Antonio Citterio zaprojektował dla B&B Italia: zupełnie nowy projekt stworzony, aby kontynuować i zakończyć podróż rozpoczętą w 2018 roku z B&B Atoll.

Pil Low - sofa

Pil Low - sofa
Pil Low - sofa

Przy tworzeniu Pil Low projektanci skupili się na najefektywniejszym przekształceniu sofy w łóżko. Ta transformacja działa jak prosta układanka przestrzenna. W pozycji zamkniętej pomiędzy objętością siedziska a oparciem znajduje się twarda trójkątna poduszka, która podnosi jakość siedzenia.

PROMOCJA! Dambo Sofa - dostępna od ręki!

PROMOCJA!  Dambo Sofa - dostępna od ręki!
PROMOCJA! Dambo Sofa - dostępna od ręki!

Sofa Dambo B&B Italia to modułowy system złożony z pięciokątnych i prostokątnych modułów, który łączy bardziej złożone kształty geometryczne z elementami liniowymi i nadaje się do wielu wnętrz. Mogą być stosowane jako wolnostojące, przytulne bryły, które można umieścić na środku pokoju, aby stworzyć spersonalizowane kompozycje. Wysokie, otulające oparcia są hymnem na cześć organicznych form świata botanicznego. Podłokietniki przypominają płatki dzięki ich regulacji do przodu i do dołu.

Konstrukcja wykonana jest ze stalowych profili, elastycznej pianki poliuretanowej Bayfit® kształtowanej na zimno oraz najnowocześniejszej tapicerki. Małe nóżki o dyskretnym designie mają elegancki owalny przekrój.

Prezentuje lekkość, a także wszechstronność, zgodnie ze współczesnym stylem życia, który coraz częściej dyktuje łączenie przestrzeni mieszkalnych i kącików domowego biura. W ten sposób Dambo nadaje się dla szerokiego grona odbiorców.

W promocji dostępna 1 szt. nowej sofy - zmiana ekspozycji.

Cena: 47 000,00 zł 91 546,80 zł (8 450,54 MWK)
szt.
  • promocja

Ray - sofa

Ray - sofa
Ray - sofa

Ray jest sofą modułową o horyzontalnych liniach z elementami szezlongu oraz podnóżkami.

Charakterystyczne dla sofy są przykuwające uwagę ściegi, które mogą być w kontrastującym lub takim samym kolorze co sofa.

Nieodłącznym elementem sa miękkie poduszki, które wręcz zapraszają do odpoczynku.

Revolve sofa bed - sofa

Revolve sofa bed - sofa
Revolve sofa bed - sofa

Revolve to wielofunkcyjna sofa, która łączy potrzeby siedzenia i spania. Jego konstrukcja robi wrażenie, a dzięki płynnemu obrotowi o 180 stopni zamienia siedzenie w spanie. Revolve zapewnia optymalną jakość spania, a jego wyściółka przypomina materac, wykonany z pianki o wysokiej sprężystości. Dzięki temu zapewnia dobrą jakość snu na całej powierzchni do leżenia – zarówno na środku, jak i na bokach.

Ribes - modułowy system siedzisk

Ribes - modułowy system siedzisk
Ribes - modułowy system siedzisk

Ribes to nowy modułowy system siedzisk zaprojektowany przez Antonio Citterio. System został stworzony tak, by uzyskać wszechstronność i możliwość indywidualnego dostosowania. Ważny w trakcie projektowania był także kolor i zastosowanie nowoczesnych materiałów.

Ribes - sofa

Ribes - sofa
Ribes - sofa

Ribes to nowy modułowy system siedzeń zaprojektowany przez Antonio Citterio z naciskiem na wszechstronność, indywidualizację, kolorystykę i badania materiałów. Sofy, szezlong i tafty są dostępne w ogromnej różnorodności kształtów i rozmiarów, które nadają się do aranżacji na zewnątrz zgodnie z osobistym gustem. Dzięki wyjątkowej wszechstronności elementów modułowych i dostępności szerokiej gamy wykończeń.

Richard - kolekcja mebli

Richard - kolekcja mebli
Richard - kolekcja mebli

Richard to system siedzisk, który wyróżnia się wyważonym, współczesnym designem, z odniesieniami do klasycznej formy. Jest to system modułowy składający się z 76 elementów o dwóch głębokościach: 93 cm oraz 123 cm dla większych kompozycji. Ekstremalna elastyczność systemu i łatwość, z jaką można łączyć różne elementy, pozwalają na interpretację przestrzeni w najróżniejszych konfiguracjach: z siedzeniami, ławami, podnóżkami i szezlongiem.

Sake - kolekcja mebli

Sake - kolekcja mebli
Sake - kolekcja mebli

SAKé sygnalizuje początek współpracy Piero Lissoniego z B&B Italia. Projekt przedstawia mocno współczesny system siedzeń. Siedziska w trzech rozmiarach (cm 175, 210 i 270), z obejmującymi lub liniowymi oparciami i bokami o różnych wymiarach, dodanymi harmonijnie, aby stworzyć sofę dostosowaną do przestrzeni i osobistego gustu klienta.

Sofa Naviglio - sofa

Sofa Naviglio - sofa
Sofa Naviglio - sofa

Kolekcja Naviglio Yabu Pushelberga składa się z zakrzywionych, liniowych szezlongów i sof, które razem wyrażają wizualny dialog między strukturą a formą. Synteza jest istotą projektu i zaczyna się od jego nazwy. Projekt Yabu Pushelberga buduje związek między organicznymi formami a technologiami formowania B&B Italia, aby stworzyć spójną i jednoznaczną całość.

Stay - sofa

Stay - sofa
Stay - sofa

Stay to kolekcja minimalistycznych i eleganckich sof oraz foteli.

Proste formy, piękne tkaniny i szeroka gama kolorystyczna sprawiają, że sprawdzą się w każdej przestrzeni- zarówno prywatnej jak i publicznej.

 

Tearoom - sofa

Tearoom - sofa
Tearoom - sofa

Ponadczasowa kolekcja Tearoom idealnie wpisze się w każde wnętrze. Podobnie jak Tearoom Club Chair, Tearoom Lounge Chair i Tearoom Sofa emanują elegancką, ale surową formą. Meble zachowują wyraźny wizualny związek z rzeźbiarskim krzesłem Willow z 1904 r., które pierwotnie pobudziło wyobraźnię projektanta.

Tufty Time - sofa

Tufty Time - sofa
Tufty Time - sofa

Tufty Time to nie tylko sofa. To doskonale rozwiązanie takich kwestii jak modularność, komfort i innowacyjność. To system modulowy składający się z siedzisk z niskim i wysokim oparciem, modulow z podłokietnikiem lub bez, narożników, szezlongow oraz puf.

Dzięki takim możliwościom można tworzyć wyspy wypoczynkowe i w dowolnym momencie je przestawiać. To inne spojrzenie na sofę.

 

Tufty Too - sofa

Tufty Too - sofa
Tufty Too - sofa

Projekt: Patricia Urquiola

Tufty Too to nowa odsłona jednego z najbardziej udanych projektow, k?óre Patricia Urquiola wykonała dla B&B - sofy Tufty Time.

Sofa o bardziej liniowych kształtach przy jednoczesnym zachowaniu komfortu, miękkości i nowoczesności. Cechą charakterystyczną sofy są kontrastujące przeszycia, które są jednocześnie motywem dekoracyjnym.

 

Up-lift - sofa

Up-lift - sofa
Up-lift - sofa

Pomysłem przewodnim podczas projektowania fotela i sofy Up-lift było przekształcenie ich w łóżko jednym ruchem. Ta akcja sprawia wrażenie elegancko zaaranżowanego i rytmicznego ruchu. Przesuwając oparcie do przodu, boczne końce okrągłych podłokietników opierają się o podłogę i służą jako punkt obrotu, wokół którego sofa łatwo rozkłada się w funkcjonalne łóżko.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl