Producenci
Sofy
  Perfekcyjny balans miedzy tradycją i nowoczesnym stylem. Kompletne rozwiązania, które pasują do każdego wnętrza, każdej przestrzeni, i odpowiadają indywidualnym gustom. Szeroki wybór tapicerek, precyzyjne wykonanie i eleganckie wykończenia dla wszystkich modeli ? sof rozkładanych, sof rogowych, dwuosobowych, trzyosobowych, i większych, leżanki, fotele, pufy, sofy do domu i do biura, i wiele więcej ...

Ribes - sofa

Ribes - sofa
Ribes - sofa

Ribes to nowy modułowy system siedzeń zaprojektowany przez Antonio Citterio z naciskiem na wszechstronność, indywidualizację, kolorystykę i badania materiałów. Sofy, szezlong i tafty są dostępne w ogromnej różnorodności kształtów i rozmiarów, które nadają się do aranżacji na zewnątrz zgodnie z osobistym gustem. Dzięki wyjątkowej wszechstronności elementów modułowych i dostępności szerokiej gamy wykończeń.

Combo - sofa

Combo - sofa
Combo - sofa

Od samego początku Prostoria eksploruje tematy elastyczności i możliwości transformacji. Zestaw Combo to pierwszy krok naprzód w tej dziedzinie - trzy modele, z częścią przedłużoną lub bez, łączą różne funkcje: siedzenie, leżenie, zabawę i wypoczynek... Procedura rozkładania jest prosta, a zestaw zawiera miejsce do przechowywania. 

Bay - kolekcja mebli ogrodowych

Bay - kolekcja mebli ogrodowych
Bay - kolekcja mebli ogrodowych

Bay to rzeźbiarska, monolityczna kolekcja plecionych mebli ogrodowych. Otulające plecione bryły są połączone z wyściełanymi, podobnymi do skały siedzeniami i miękkimi poduszkami, które odzwierciedlają elegancję, wygodę i wyrafinowanie produktów B&B Italia. Zmysłowe ukształtowanie, ich podwójny oplot tworzy kieszenie, które nadają kolekcji przejrzystości i lekkości.

Pil Low - sofa

Pil Low - sofa
Pil Low - sofa

Przy tworzeniu Pil Low projektanci skupili się na najefektywniejszym przekształceniu sofy w łóżko. Ta transformacja działa jak prosta układanka przestrzenna. W pozycji zamkniętej pomiędzy objętością siedziska a oparciem znajduje się twarda trójkątna poduszka, która podnosi jakość siedzenia.

Mellow - kolekcja sof i foteli

Mellow - kolekcja sof i foteli
Mellow - kolekcja sof i foteli

Mellow to kolecja sof i foteli, które wnoszą do wnętrza wyrafinowaną miękkość i przytulność. Oparcie dostępne jest w trzech wysokościach. Zestawione z komfortowym siedziskiem, tworzy otulającą przestrzeń luksusowego wypoczynku. Seria Mellow połączyła dwa języki wzornictwa i doświadczania miękkości mebla. W efekcie powstała spójna forma, która doskonale odnajduje się zarówno we wnętrzach domowych, jak i przestrzeni publicznych.

Dives - sofa

Dives - sofa
Dives - sofa

Dives Soft to rodzina sof modułowych dostępnych w różnych rozmiarach i dwóch głębokościach siedziska. Wersja z węższą głębokością siedziska (cm. 89) ma podłokietniki i oparcie, które charakteryzują się dwoma różnymi stylami tapicerki: gładką na zewnątrz i pikowaną w klasycznym stylu Chesterfield we wnętrzu.

Lucrezia Soft - sofa

Lucrezia Soft - sofa
Lucrezia Soft - sofa

Lucrezia, to jedna z najbardziej lubianych sof w kolekcji Maxalto. Jest teraz dostępna w nowej wersji Lucrezia Soft, charakteryzującej się obfitą wyściółką i zaokrąglonymi kształtami. Wiele elementów składających się na serię sof, dostępnych w dwóch głębokościach i wielu rozmiarach, występuje w dwóch wersjach.

Cape - sofa

Cape - sofa
Cape - sofa

Minimalistyczny i wyrafinowany wygląd sofy modułowej CAPE dodaje nowoczesnego charakteru każdej przestrzeni, a dzięki wielu modułom do wyboru możesz zaprojektować ją tak, aby idealnie pasowała do Twojego pokoju

Amoenus Soft - sofa

Amoenus Soft - sofa
Amoenus Soft - sofa

Sofa Amoenus pojawiła się w kolekcji Maxalto w 2020 roku. Jej ramą wewnętrzna wykonana jest z rur i profili stalowych. Tapicerka wewnętrzna ramy to elastyczna pianka poliuretanowa Bayfit® formowana na zimno, a tapicerka siedziska wykonana została z profilowanego poliuretanu o różnej gęstości.

Paletti - sofa modułowa

Paletti - sofa modułowa
Paletti - sofa modułowa

Relaks, jedzenie, picie, opalanie: wszystko jest możliwe dzięki zestawowi wypoczynkowemu Paletti, inspirowanemu ramą palety. Wybierz potrzebne Ci elementy i stwórz swój własny idealny zestaw. Niezależnie od tego, czy chcesz postawić na sofę w salonie, czy kompletny zestaw ogrodowy z narożnikiem, stołem i oddzielnymi krzesłami - możliwości są nieograniczone.

Aurae - sofa

Aurae - sofa
Aurae - sofa

Geometryczne bryły uniesione ponad podłogę i miękkie, czyste, rygorystyczne linie to charakterystyczne cechy sof Aurae. Kolekcja ta oferuje wysoki poziom formalnej elegancji, z liniowymi siedzeniami w pięciu wymiarach i dużą głębokością, uzupełnionymi miękkimi poduszkami oparciowymi, aby zagwarantować maksymalny komfort.

Foliage - kolekcja foteli i sof

Foliage - kolekcja foteli i sof
Foliage - kolekcja foteli i sof

Kolekcja Foliage to kolekcja miękkich krzeseł i sof. Stelaż zapewnia podparcie wygodnego siedziska przypominającego koronę drzewa z zszytymi od góry liśćmi.

Apollo - sofa

Apollo - sofa
Apollo - sofa

Elementy, które składają się na kolekcje sof Apollo to: sofa liniowa w dwóch rozmiarach, zakrzywiona sofa, sofa z szezlongiem, dormeuse i fotel obrotowy. Wszystkie mają zakrzywioną, ale rygorystyczną formę, tworząc bardzo harmonijną, zrównoważoną estetykę.

Maralunga Maxi - sofa

Maralunga Maxi - sofa
Maralunga Maxi - sofa

45 lat po premierze pierwszego modelu oraz po wprowadzeniu wariantu Maralunga 40 i 40S w wymiennej tkaninie, propozycja Maralunga zostaje ponownie rozszerzona poprzez aktualizację proporcji i estetyki sofy dla większego poczucia komfortu i elegancji. Maralunga Maxi to bardziej współczesna wersja legendarnego bestsellera Cassiny.

Sofa Naviglio - sofa

Sofa Naviglio - sofa
Sofa Naviglio - sofa

Kolekcja Naviglio Yabu Pushelberga składa się z zakrzywionych, liniowych szezlongów i sof, które razem wyrażają wizualny dialog między strukturą a formą. Synteza jest istotą projektu i zaczyna się od jego nazwy. Projekt Yabu Pushelberga buduje związek między organicznymi formami a technologiami formowania B&B Italia, aby stworzyć spójną i jednoznaczną całość.

Febo - kolekcja mebli

Febo - kolekcja mebli
Febo - kolekcja mebli

Febo to rodzina sof i foteli, która niesie ze sobą pamięć o tradycyjnym designie wyróżniającym się dużym oparciem bez podłokietników. Sofy występują w dwóch rozmiarach: mniejsza z niskim lub wysokim siedziskiem oraz większa.

Maralunga 40S - sofa

Maralunga 40S - sofa
Maralunga 40S - sofa

Międzynarodowy bestseller o przytulnych kształtach, w którym możliwość ruchu oparcia, miękki wygląd i wyściółka zwiększają komfort. Temat licznych imitacji, Maralunga wprowadza zróżnicowanie wysokości zagłówka dzięki wstawieniu w piankę prostego łańcucha rowerowego: awangardowy mechanizm konstrukcyjny opatentowany przez Cassinę, który umożliwia natychmiastową zamianę oparcia z niskiego na wysokie.

Atoll - sofa

Atoll - sofa
Atoll - sofa

Nazwana na cześć formacji koralowców B&B Atoll, to nowy modułowy system siedzeń autorstwa Antonio Citterio, jest wyrazem zrównoważonej formy estetycznej i zdecydowanego współczesnego stylu, który jest również niezwykle elegancki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl