Producenci
Sofy
  Perfekcyjny balans miedzy tradycją i nowoczesnym stylem. Kompletne rozwiązania, które pasują do każdego wnętrza, każdej przestrzeni, i odpowiadają indywidualnym gustom. Szeroki wybór tapicerek, precyzyjne wykonanie i eleganckie wykończenia dla wszystkich modeli ? sof rozkładanych, sof rogowych, dwuosobowych, trzyosobowych, i większych, leżanki, fotele, pufy, sofy do domu i do biura, i wiele więcej ...

Amoenus Soft - sofa

Amoenus Soft - sofa
Amoenus Soft - sofa

Sofa Amoenus pojawiła się w kolekcji Maxalto w 2020 roku. Jej ramą wewnętrzna wykonana jest z rur i profili stalowych. Tapicerka wewnętrzna ramy to elastyczna pianka poliuretanowa Bayfit® formowana na zimno, a tapicerka siedziska wykonana została z profilowanego poliuretanu o różnej gęstości.

Apollo - sofa

Apollo - sofa
Apollo - sofa

Elementy, które składają się na kolekcje sof Apollo to: sofa liniowa w dwóch rozmiarach, zakrzywiona sofa, sofa z szezlongiem, dormeuse i fotel obrotowy. Wszystkie mają zakrzywioną, ale rygorystyczną formę, tworząc bardzo harmonijną, zrównoważoną estetykę.

Aurae - sofa

Aurae - sofa
Aurae - sofa

Geometryczne bryły uniesione ponad podłogę i miękkie, czyste, rygorystyczne linie to charakterystyczne cechy sof Aurae. Kolekcja ta oferuje wysoki poziom formalnej elegancji, z liniowymi siedzeniami w pięciu wymiarach i dużą głębokością, uzupełnionymi miękkimi poduszkami oparciowymi, aby zagwarantować maksymalny komfort.

Dives - sofa

Dives - sofa
Dives - sofa

Dives Soft to rodzina sof modułowych dostępnych w różnych rozmiarach i dwóch głębokościach siedziska. Wersja z węższą głębokością siedziska (cm. 89) ma podłokietniki i oparcie, które charakteryzują się dwoma różnymi stylami tapicerki: gładką na zewnątrz i pikowaną w klasycznym stylu Chesterfield we wnętrzu.

Febo - kolekcja mebli

Febo - kolekcja mebli
Febo - kolekcja mebli

Febo to rodzina sof i foteli, która niesie ze sobą pamięć o tradycyjnym designie wyróżniającym się dużym oparciem bez podłokietników. Sofy występują w dwóch rozmiarach: mniejsza z niskim lub wysokim siedziskiem oraz większa.

Lucrezia Soft - sofa

Lucrezia Soft - sofa
Lucrezia Soft - sofa

Lucrezia, to jedna z najbardziej lubianych sof w kolekcji Maxalto. Jest teraz dostępna w nowej wersji Lucrezia Soft, charakteryzującej się obfitą wyściółką i zaokrąglonymi kształtami. Wiele elementów składających się na serię sof, dostępnych w dwóch głębokościach i wielu rozmiarach, występuje w dwóch wersjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl