Thonet - promocja!

W tym roku przypadają dwie okrągłe rocznice - dwustulecie powstania firmy Thonet i stulecie powstania słynnej szkoły projektowania - Bauhausu. W ciągu wyjątkowo długiej historii firmy Thonet stworzyła ona wielokrotnie klasyczne produkty meblowe. Projekty mebli Thonet, które niezależnie od upływu czasu wydają się być współczesnymi, a nawet nowoczesnymi i niezmiennie awangardowymi, stanowią ważne elementy kultury i estetyki dla ludzi na całym świecie. Projekty trwałe mentalnie i fizycznie o wciąż rosnącej wartości.

Thonet Promo 1

W XIX wieku Michael Thonet jako pierwszy producent mebli odniósł sukces w gięciu litego drewna: legendarne krzesło do kawiarni wiedeńskiej oznaczało przejście od elementów wykonanych wyłącznie ręcznie do produkcji seryjnej. Thonet tworzył historię przemysłu.
W XX wieku nauczyciele Bauhausu Marcel Breuer, Mart Stam i Ludwig Mies van der Rohe eksperymentowali z giętymi na zimno rurami stalowymi, co doprowadziło do wynalezienia krzesła na wsporniku. Thonet jako producent mebli z dużą dozą pionierskiego ducha wspierał te kierunki rozwoju.

Thonet Promo 2

Home Office: postępująca cyfryzacja zasadniczo zmienia sposób, w jaki pracujemy. Technologia cyfrowa znacznie ułatwiła pracę w domu i skupienie się na ważnych zadaniach. Pracownicy domowi czerpią korzyści z możliwości organizowania własnego czasu i mogą pracować bez rozpraszania się.
Oznacza to, że ich domowe biuro powinno być dobrze zorganizowane i uporządkowane. Oferujemy idealne meble do pracy w domu - meble Thonet.

Thonet Promo 3

Od 1 marca 2021 do 14 czerwca 2021 wybrane modele mebli Thonet oferujemy w cenie obniżonej o 15%. Oferta obejmuje meble, które są klasykami designu i jednocześnie doskonale nadają się do urządzenia domowego biura - znaku ostatnich czasów. Są najlepszym dowodem na ponadczasowość tych projektów.

Thonet Promo 4

Promocją objęte są krzesła S43, krzesła S64, biurko S1200 i seria biurek 285.

Thonet Promo 5

 

Thonet Promo 6

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl