USM Plants

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: USM
Kod produktu: 6675-913AD

Opis

USM oferuje teraz elegancki i prosty system do włączenia większej liczby roślin do biura, domu lub przestrzeni publicznej – dla entuzjastów roślin i tych, którzy chcą nimi zostać.

Stwórz dobre samopoczucie, otocz się roślinami

Rośliny uszczęśliwiają ludzi. Mocno wierzymy, że przestrzenie wypełnione zielenią to najlepsze miejsca do pracy, życia i spotkań. Ludzie we współczesnym społeczeństwie spędzają codziennie od 80% do 90% czasu w pomieszczeniach. Musimy więc wnieść rośliny do środka i otoczyć się nimi – ponieważ rośliny mogą mieć niesamowity wpływ na nasze samopoczucie, minimalizując poziom stresu i jednocześnie zwiększając wydajność produktywnej pracy.

W otoczeniu natury z eleganckim i prostym systemem

Jak zawsze w przypadku mebli modułowych USM, nowe akcesoria dla Twoich roślin można łatwo zintegrować z istniejącymi konfiguracjami mebli. Nowy metalowy panel na rośliny, poziomo integruje doniczki bezpośrednio z systemem meblowym, z wnękami na doniczki, w subtelny i dyskretny sposób. Integracja roślin z istniejącym systemem mebli modułowych stwarza mnóstwo uzupełniających się i nowatorskich możliwości kombinacji, a także opcji projektowych.

Pliki do pobrania:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl