USM Biznes - system meblowy

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 4.36
Producent: USM
Kod produktu: DC23-51609

Opis

Meble USM zostały zaprojektowane tak, by zaspokoić potrzeby zmieniającego się biura, a przecież zmiana jest jedynym niezmiennym elementem naszej rzeczywistości. Meble USM są wykonane z najwyższej jakości materiałów gwarantujących kilkudziesięcioletnią eksploatację - w tak długiej perspektywie czasowej zmiana jest pewna. Dzięki USM nie trzeba się jej obawiać - nie spowoduje ani kosztów, ani nie zaskoczy logistycznie.

Tworząc i rozwijając dowolny biznes warto brać pod uwagę to, że z czasem trzeba będzie coś zmienić, poprawić. Dzięki USM można wyprzedzić zmieny, być na nie przygotowanym od samego początku. Czytając o USM, że jest to 'system modułowy' można odnieść mylne wrażenie, że modułem jest pojedyncza szafka. Oczywiście można i tak je traktować, ale ten poziom modularności oferują także inne rozwiązania. W przypadku USM modułem jest pojedyncza rurka, panel, kulka. Jak z klocków można z nich zbudować zupełnie nowy mebel - taki, który najlepiej odpowiada aktualnym potrzebom.

Zbudowaliśmy z systemu USM setki miejsc pracy, wiele z nich kilkukrotnie rozbudowywaliśmy i przebudowywaliśmy. Koszty zmian były nieporównywalnie mniejsze niż w przypadku innych rozwiązań, a meble - choć dziś liczą sobie wiele lat i pełnią inną od pierwotnej rolę -  wciąż wyglądają tak, jak pierwszego dnia. To są korzyści z USM dla biznesu, który powstaje by trwać i się rozwijać.

Prezentowane zdjęcia to tylko przykłady jednych z wielu rozwiązań . Daj nam znać co jest potrzebne właśnie Tobie!

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl