Oyster Lounge - fotel

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Comforty
Kod produktu: 2F97-6130E_20190205123218

Opis

Fotel Oyster czerpie inspirację z organicznego wzornictwa lat 50-tych. Wykorzystanie technologi odlewania pianki pozwoliło na uzyskanie wysublimowanej formy siedziska.

Elegancki kształt, dopracowanie detalu i ergonomii , tworzy zapraszający, otulający efekt.

Oyster Lounge, podobnie jak Oyster z niskim oparciem, posiada dwie wersje tapicerowania oraz trzy wersje podstaw ? stalową, rurkową, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara; obrotową czteropunktową nogę stalową z pamięcią powrotu, dostępną w kolorach z palety RAL i z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara oraz w jasnym chromie; odlewaną w formie, obrotową podstawę z polerowanego aluminium, dostępną w połysku, w kolorach z palety RAL lub z kolekcji lakierów strukturalnych Sahara. Podnóżek dostępny w dwóch wersjach tapicerowania, występuje na podstawie stalowej, rurkowej oraz stalowej, czteropunktowej z pamięcią powrotu. Podnóżek nie występuje na podstawie pięciopunktowej z polerowanego aluminium.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl