MAX 10 White Rhino - świeca zapachowa

Możesz mieć: za 2 dni robocze!
Cena: 342,97 zł 342.97 (68,00 $)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Baobab
Kod produktu: MAX10AWR

Opis

Wosk świecy zapachowej White Rhino przywołuje swoim kolorem mityczne zwierzę, które było inspiracją tej konspozycji. Szkło ma subtelnie opalizujący odcień szarości, który wzmacnia dekoracyjny charakter tego wyjątkowego przedmiotu. Oryginalna i niezwykle ozdobna świeca zapachowa może być umieszczona w każdym domu.

Subtelna mieszanka drzewa sandałowego, wetiweru (wetiwieria pachnąca, łac. chrysopogon zizanioides) i przypraw, zapach White Rhino to ziemista iteracja ciepła i tajemniczości. Ten potężny zapach, rzadki i męski, jest tak samo czarujący jak zwierzę, które go zainspirowało.

Kolekcja zapachów Baobab pojawiła się w 2002 roku i była inspirowana krajobrazami, kolorami i zapachami Tanzanii. Powstała w Belgii - stosunkowo niewielkim europejskim kraju szczycącym się otwarciem na świat, kreatywnością, technologiami i przywiązaniem do minimalistycznego wzornictwa.
To, co sprawia, że produkty Baobab są tak wyjątkowe, to przywiązanie do najwyższej jakości materiałów i rzemiosła. Mineralny wosk wykorzystywany do produkcji świec pochodzi z Niemiec, szkło produkowane jest - uwaga! - w Polsce, skóra importowana z Włoch, zaś zapachy komponowane i wytwarzane w Grasse. Świece napełniane są ręcznie, co w połączeniu z rzemieślniczą metodą dmuchania szkła sprawia, że każda świeca jest odrobinę inna.

Nie przerywaj palenia świecy zanim cała powierzchnia wosku stanie się płynna. To może zająć dużo czasu, szczególnie podczas pierwszego palenia. Gdy już cały wierzch wosku jest płynny, nie spalaj go dłużej niż godzinę. Grubość górnej warstwy płynnego wosku nigdy nie powinna przekraczać jednego centymetra wysokości. Nie spalaj wosku całkowicie, zostaw minimum 1 cm niewypalonej warstwy.

Wysokość: 10 cm
Masa: 1,35 kg
Szacowany czas palenia (4 knoty): 60 h

Uwaga! Zawiera tetrametyloacetylooktahydronaftaleny, kumarynę. Może powodować reakcję alergiczną. Działa (długotrwale) szkodliwie na organizmy wodne.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl