Kutxa - kolekcja mebli

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Treku
Kod produktu: 2903-590DC_20230322204137

Opis

Wszystkie elementy składające się na kolekcję Kutxa mają rzeźbiarski charakter, ale bez bezpośrednich odniesień do artystów lub ich dzieł. Meble mają przyczyniać się do tworzenia spokojniejszych i bardziej zadbanych przestrzeni. Głównym pomysłem było stworzenie kolekcji mebli o różnych kształtach, w której każdy element ma własną osobowość i spełnia funkcję w ramach logiki graficznej.

Kolekcja Kutxa to przede wszystkim gra kontrastów: bardzo subtelne i smukłe struktury, kontrastujące z bardzo masywną drewnianą skrzynią, która lewituje. Początkowym pomysłem był prostszy zestaw tomów, do którego dodano drobne detale, które sprawiają, że produkt jest cieplejszy i bliższy użytkownikowi.

 

Wszystkie meble są komplementarnymi meblami, które mają ten sam wspólny mianownik, choć typologicznie są dość zróżnicowane: dwa stoliki kawowe różnej wielkości, biurko i bardzo uniwersalna komoda pasująca do wielu przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl