FireBox Garden Wood Burner - kominek ogrodowy

Możesz mieć: na zamówienie
Cena: 4 400,00 zł 4400.00 (Br4’400.00)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Eva Solo
Kod produktu: 571137

Opis

Dzięki FireBox można rozpocząć sezon na świeżym powietrzu wcześniej niż zwykle i przedłużyć go do jesieni. Nie ma nic lepszego niż kominek, który tworzy poczucie wspólnoty a dzięki ogrodowemu kominkowi Eva Solo Firebox możesz cieszyć się ciepłem, dźwiękiem trzaskającego drewna i specjalnym zapachem płonącego drewna.

Dzięki prostemu i stylowemu wyglądowi FireBox nie zajmuje dużo miejsca i jest atrakcyjnym elementem do przestrzeni zewnętrznych. Ponadto zawiera miejsce na drewno opałowe, dzięki czemu masz je zawsze pod ręką. Wbudowany komin wyprowadza dym z tyłu FireBox, dzięki czemu nie będzie ci przeszkadzał. Kominek jest odporny na warunki atmosferyczne dlatego można pozostawić go na zewnątrz przez cały rok.

Kominek wykonany jest ze stali cortenowej.

Popiół można usuwać razem z normalnymi odpadami domowymi. Ważne jest, aby zawsze sprawdzić, czy palnik ogrodowy i popiół są całkowicie zimne przed jego usunięciem i przed przystąpieniem do czyszczenia palnika na drewno.

Umyj ciepłą wodą, użyj miękkiej szczotki lub gąbki. Wycieraj na sucho.

Wymiary: wysokość 125 x szerokość 43 x głębokość 37.5 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl