Every EV116 - fotel do pracy

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Interstuhl
Kod produktu: SPRINT-EV116-ER01-3217-532217-802217-902

Opis

EVERY (klasa wydajności 1) jest odpowiedzią na wymagania nowego, mobilnego i modułowego świata pracy. Od tradycyjnych środowisk pracy po otwarte przestrzenie biurowe i ustawienia średniego zarządzania — EVERY to idealna kolekcja do zrównoważonego planowania przyszłości przy każdym biurku. Jest przystępny cenowo, ale innowacyjny. Jednak pod względem wzornictwa, ergonomii, wykonania i wymagań ekologicznych jest to prawdziwy Interstuhl. Dynamiczny, czysty i przejrzysty kształt nadaje mu wygląd, który pozostawia wiele możliwości projektowych przy planowaniu przestrzeni. Niezależnie od tego, czy to wnętrze zorientowane na design, czy ma bardziej klasyczny wygląd. 

Wymiary:
Całkowite (WxSxG): 1135 x 685 x 595 mm
Wysokość siedziska: 415-540 mm
Szerokość siedziska: 520 mm
Głębokość siedziska: 450 mm
Regulacja głębokości siedziska: 390-450 mm
Dane dotyczące opakowania:
Pudełko (DxSxW): 710 x 685 x 430 mm
Waga: 18,9 kg

Mechanizm synchroniczny
Mechanizm synchroniczny to klasyk wśród mechanizmów wysokiej jakości obrotowych krzeseł biurowych. Na przykład jest używany w EVERY Interior Edition. Podczas odchylania następuje połączenie ruchu siedziska i oparcia. Powierzchnia siedziska podąża za nachyleniem oparcia w stałym stosunku, np. 2:1 (oparcie: 10%, siedzisko: nachylenie 5%).

Ta mechanika ma kilka zalet. Po pierwsze, kręgosłup lędźwiowy pozostaje optymalnie podparty nawet w pozycji tylnej, gdyż lordoza utrzymuje kontakt z plecami. Po drugie, nie ma efektu „zdejmowania koszuli”, ponieważ użytkownik nie przesuwa się w górę i w dół oparcia. Po trzecie, tego typu mechanizm zachęca do częstych zmian pozycji siedzącej, a tym samym sprzyja zdrowszemu siedzeniu.

Uwaga! Ten fotel zostanie dostarczony do Ciebie bezpośrednio z magazynu producenta. Wysyłka w ciągu tygodnia po zaksięgowaniu wpłaty. Fotel jest rozmontowany i wymaga złożenia, ale nie będzie to trudne - wszystkie niezbędne narzędzia (jeden lub dwa klucze) oraz szczegółowa instrukcja znajdują się w opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl