Daaz - sofa

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 5
Producent: Noti
Kod produktu: E7B2-625A5

Opis

Daaz to bardzo swobodna interpretacja jednego z najbardziej znanych i klasycznych mebli - sofy typu Chesterfield.
Inspiracją dla kolekcji stały się zaoblone kształty podłokietników i oparcia, ich kontury i proporcje odnaleźć można w nowoczesnych, śmiałych formach zaprojektowanych przez Piotra Kuchcińskiego.

Daaz to wyrazista kolekcja zaprojektowana z dużą swobodą i rozmachem, siedziska i oparcia mają charakterystyczne miękkie linie, są komfortowe, dają poczucie wtulenia się w mebel.
Dzięki dużej różnorodności modułów można ją dowolnie konfigurować tworząc zestawy - od najmniejszych, prostych po wielkie otwarte zatoki zachęcające do zasiadania i znalezienia swobodnej pozycji.

Daaz to kolekcja wyjątkowa. Z jednej strony świetnie uzupełnia domowe wnętrza, odpowiadając na potrzebę ciepła i przytulności, tworząc swoimi miękkimi bryłami bezpieczny azyl. Z drugiej zaś strony przez swoje wręcz rzeźbiarskie kształty zachęca do tworzenia konfiguracji o nieoczywistej geometrii, które efektownie wypełnią przestrzeń swoimi płynnymi zagięciami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl