Christine - lustro ścienne

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Fiam
Kod produktu: 547E-180FC_20220725142529

Opis

„Lustro”: zawsze było narzędziem, w którym ludzie weryfikowali swoje istnienie, widząc w nim swoje odbicie. Pod tym względem jest bardzo podobne do wody, jedynego naturalnego elementu odbijającego światło.

To zrodziło „pytanie”: kto byłby najlepszy na całym świecie w kształtowaniu materiału odblaskowego? Naszym zdaniem XHIXHA wykorzystuje instrument światła jak żaden inny do tworzenia architektonicznych projektów, deformując materiał.

Dogłębna kultura artystyczna pielęgnowana przez lata poprzez relacje z największymi współczesnymi artystami sprawia, że FIAM i jej założyciel Vittorio Livi są katalizatorem geniuszu i lekkomyślności, irracjonalnego i fantastycznego umysłu.

Wciąż jeszcze lustro? Nie, zamiast tego jest to ukształtowany materiał, który odbija światło i wszystko, co go otacza, aby je zniekształcić, ucieleśniać fantazje i zaskakujące perspektywy.

Lustro ścienne wykonane jest ze szkła termotopliwego o grubości 6 mm i jest posrebrzane. Tylna rama zrobiona jest z lakierowanego metalu. Można zawiesić w różnych pozycjach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl