Opis

Krzesło A (Chaise A) to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych mebli produkowanych przez Tolix. Prosta, dziś może nawet trochę trącąca myszką forma, najwyższa jakość wykonania i szeroka paleta barw sprawiają, że trudno pomylić to krzesło z innym. Od prawie stu lat tego rodzaju krzesła służą klientom małych kafejek i restauracji na całym świecie.

Krzesła można sztaplować, producent określa ich nośność na 250 kg, a lakier jest odporny na warunki atmosferyczne. Niska - jak na krzesło wykonane z metalu - masa wynosząca 4,5 kg pozwala łatwo przenosić krzesła, nawet kilka na raz. Krzesło A (Chaise A) jest idealne do baru, restauracji, ogródka czy patio.

Krzesło dostępne także w wersji perforowanej, która charakteryzuje się lżejszym wyglądem, niższą masą (4 kg) i niższą nośnością (230 kg). Perforacja daje latem przewiewność, a w czasie opadów sprawia, że krzesło lepiej odprowadza wodę.

Otwierasz restaurację z ogródkiem? Szukasz mebli do ogrodu lub na taras? Chcesz sprawdzonego rozwiązania? Skontaktuj się z nami, przygotujemy dobrą ofertę!

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl