ACX Chair - Light - krzesło biurowe

Możesz mieć: zamawiając przez email
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Produkty elektryczne są produkowane zgodnie z dyrektywą niskonapięciową (LVD) i dyrektywą CE (Low Voltage Directive 2014/35/EU)
Ocena: 0
Producent: Vitra
Kod produktu: 72D5-20634_20230925130922

Opis

ACX to dziesiąte krzesło obrotowe opracowane przez firmę Vitra we współpracy z włoskim projektantem Antonio Citterio. Dzięki automatycznemu, zsynchronizowanemu mechanizmowi kompaktowy ACX zapewnia każdemu użytkownikowi maksymalny komfort bez konieczności dokonywania regulacji poza wysokością siedziska – a jednocześnie charakteryzuje się wyraźnie nietechnicznym wyglądem. Konstrukcja, materiały, produkcja, logistyka i konserwacja ACX zostały zaprojektowane tak, aby osiągnąć długi cykl życia przy możliwie najmniejszym śladzie węglowym.

Trzy modele ACX i ich różnice

ACX Mesh: Oparcie ACX Mesh posiada pokrycie z dzianiny wykonanej z poliestru pochodzącego z recyklingu o półprzezroczystym wyglądzie siatki, która zapewnia ergonomiczne podparcie i optymalną cyrkulację powietrza.

ACX Soft: Oparcie ACX Soft jest wyposażone w wyściełaną dzianinę wykonaną z poliestru pochodzącego z recyklingu, która nie tylko zapewnia wyjątkowy komfort, ale także nadaje krzesłu zrelaksowany, zachęcający wygląd.

ACX Light: Oparcie ACX Light, dostępne wyłącznie w kolorze czarnym, ma standardową osłonę z siateczki i zapewnia ergonomiczne podparcie oraz doskonałą cyrkulację powietrza.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl