Menu
Opcje przeglądania
Producent
Możesz mieć
Nowość
Promocja
Producenci

Wiebe Teertstra urodził się w 1956 roku w Holandii. W ciągu wielu lat pracy zaprojektował mnóstwo przedmiotów, w tym także zegarów. Prawdziwym wyzwaniem i szansą na pełne pokazanie możliwości projektanta stała się praca dla firmy LEFF Amsterdam, która za cel postawiła sobie stworzenie od podstaw prostych, minimalistycznych i bardzo funkcjonalnych zegarów.

Wiebe Teertstra

Zegar LEFF One

Zegar LEFF One - LEFF
Zegar LEFF One

Projekt: Wiebe Teertstra

Prosty, klasyczny, okrągły zegar. Ponadczasowa (nomen omen) forma idealna do nowoczesnych wnętrz. Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję białą czy czarną, z indeksami, cyframi arabskimi czy rzymskimi - zawsze wystarczy jedno spojrzenie, by wiedzieć która jest godzina. Ale na zegary One patrzy się nie tylko po to, by skontrolować czas. Na nie patrzy się dla czystej przyjemności!

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 323,90 zł

Zegar Tone

Zegar Tone - LEFF
Zegar Tone

Projekt: Wiebe Teertstra

Zegar Tone to interpretacja innego zegara firmy LEFF -  One. To ta sama prosta i minimalistyczna forma, ale zupełnie inne materiały. Proste indeksy na cyferblacie nie wyróżniają się kolorem, tylko wykończeniem. To tylko błyszczące, przezroczyste kreski z lakieru, które potrafią zupełnie zmienić się pod wpływem światła. Mogą być bardzo widoczne, a mogą prawie całkiem zniknąć. To światło nadaje blask temu zegarowi!

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 405,90 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl