Noti

NOTINOTI, to rodzimy producent, który buduje swoją markę poprzez koncentrację na wysokiej jakości projektu i wykonania swoich produktów. Nie skupia się na rynku masowym, nie konkuruje z produktami, których jedynym atutem jest niska cena. NOTI oferuje wybór mebli tapicerowanych, które przy zachowaniu bardzo rozsadnego poziomu cen i doskonałego wzornictwa śmiało może konkurować z produktami bardziej znanych i uznanych producentów.

Sami o sobie piszą: "Tworząc nasze meble dbamy o to, by były wygodne, dobieramy najwyższej jakości materiały gwarantujące trwałość i bezpieczeństwo, zwracamy szczególną uwagę na perfekcyjne wykonanie, ale naszą naczelną zasadą jest...PO PIERWSZE DESIGN". 

Właściciel firmy, Ryszard Balcerkiewicz, rozpoczął budowanie marki NOTI w 2005 roku. Pierwotnym (i utrzymanym do dziś) założeniem, było stworzenie kolekcji odmiennej jakościowo i stylistycznie od tego, co było dostępne na krajowym rynku. Wieloletnie doświadczenia właściciela sugerowały, że klient bardzo ceni spójność stylistyczną oferty, wysoką jakość produktów i jasną strategię działania firmy. Design nie powstaje sam - w przypadku NOTI projektantami są najczęściej młodzi polscy twórcy. Technologia i materiały to z kolei najlepsi dostawcy światowi. Założona na początku działalności strategia rozwoju przyniosła wymierne efekty. Poza rosnącą sprzedażą, k†óra cieszy każdego właściciela firmy, produkty NOTI zostały uhonorowane licznymi nagrodami, między innymi za wzornictwo.

Zobacz produkty NOTI w naszej ofercie!

 

Meble NOTI Meble NOTI

Meble NOTI Meble NOTI

Meble NOTI Meble NOTI

Meble NOTI Meble NOTI

Meble NOTI Meble NOTI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl