Producenci

W ofercie A?TAK DESIGN znajdziesz najlepsze ekskluzywne meble designerskie - ofertę wyłącznie oryginalnych produktów takich marek jak: Vitra, USM, Kartell, Magis, Driade, Fritz Hansen, Moooi, Foscarini, Diesel, Porro, Verpan, Andreu WorldArtecnica, BD Barcelona, Belux, Casamania, Artemide, Fatboy, Gandia Blasco, Gan, Hay, Lightyears, Moroso, muuto, Softline, comforty i wielu, wielu innych. 

Ponad 150 marek (111 na stronie...), ponad 300 projektantów, ponad 10 000 produktów. Klasyki designu, meble ekskluzywne i meble nowoczesne. Wciąż szukamy nowych rozwiązań wśród producentów, o których wiemy, że ich lubisz :o) Odkryjmy razem świat designu!

Let?s have fun!

Roman Modzelewski - RM 58 classic

in_stock
Możesz mieć na zamówienie

Projekt: Roman Modzelewski

Fotel RM 58 projektu Romana Modzelewskiego z laminatu poliestrowo-szklanego był jednym z pierwszych w Polsce oraz na świecie siedzisk stworzonych z tego materiału. Opracowany samodzielnie przez Romana Modzelewskiego w roku 1958, zaskakuje nie tylko nowatorstwem zastosowanej technologii, ale i wypracowanej w tworzywie, w pełni domkniętej organicznej formy

Ocena: (Ilość ocen: 17)
Producent: Vzór
Cena: 4 796,82 zł
Roman Modzelewski - RM 58 mat - Vzór Roman Modzelewski - RM 58 mat - Vzór Roman Modzelewski - RM 58 mat
Producent: Vzór
Cena: 1 894,15 zł

Roman Modzelewski - RM 58 mat

in_stock
Możesz mieć na zamówienie

Projekt: Roman Modzelewski

Fotel RM 58 projektu Romana Modzelewskiego z laminatu poliestrowo-szklanego był jednym z pierwszych w Polsce oraz na świecie siedzisk stworzonych z tego materiału. Obok klasycznej lakierowanej wersji, fotel oferowany jest także w wersji matowej.

Ocena: (Ilość ocen: 25)
Producent: Vzór
Cena: 1 894,15 zł

Roman Modzelewski - RM 58 soft

out_of_stock
Możesz mieć zamawiając przez email

Projekt: Roman Modzelewski

Fotel RM 58 Soft projektu Romana Modzelewskiego z laminatu poliestrowo-szklanego był jednym z pierwszych w Polsce oraz na świecie siedzisk stworzonych z tego materiału. Nowe życie w XXI wieku tego fotela, to między innymi wersja tapicerowana.

Ocena: (Ilość ocen: 13)
Producent: Vzór
Cena: 2 774,79 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl