Meble designerskie

W Atak Design od wielu lat oferujemy oryginalne meble designerskie produkowane przez licencjonowanych producentów. Otaczamy się nimi i budujemy z nich przestrzeń, w której pracujemy. Nie wyobrażamy sobie zupełnie innych mebli. Jest to nasze naturalne środowisko i kiedy mówimy meble designerskie nie mamy wątpliwości co stoi za tym określeniem.

meble designerskie

Uznaliśmy jednak, że warto powiedzieć, co to według nas są designerskie meble, aby wszyscy mieli to samo na myśli;) Zdecydowanie nie są to wszystkie rzeczy udziwnione dla udziwnienia, inne dla inności, drogie by być drogimi, modne i te, które ‘wypada mieć’. Są za to nimi przedmioty dobrze zaprojektowane przez uznanych projektantów. Dobrze, czyli tak, by były jednocześnie ładne, trwałe i wygodne. Wykonywane z najlepszych materiałów, z gwarancją wysokiej jakości i certyfikatami potwierdzającymi możliwość stosowania w przestrzeni publicznej i gastronomii.

meble designerskie

Stworzenie tak rozumianych mebli designerskich jest trudne na każdym etapie i projektowania i produkcji. To właśnie dlatego można u nas znaleźć jedynie przedmioty zaprojektowane przez najbardziej znanych projektantów i wyprodukowane przez najlepsze firmy. To nie nazwiska i marki powodują, że produkt jest dobry – to dobry produkt powoduje, że powstają ‘nazwiska’ i ‘marki’.

Zobacz projektantów i producentów, którzy stoją za produktami dostępnymi w Atak Design.

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

meble designerskie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl