Luceplan

Luceplan

Luceplan to jeden z tych producentów, których filozofia działania i sposób podejścia do produktu podoba nam się w A•TAK DESIGN najbardziej. Choć wszyscy, którzy trafili do naszej oferty tworzą przedmioty najwyższej jakości, tylko Luceplan uznał jakość - rozumianą jako wynik zebrania w całość funkcjonalności, projektu, materiałów i wykonania - za główny cel i misję swojego działania. Najlepiej oddanie idei wysokiej jakości prezentują cztery punkty, które Luceplan przedstawia jako swoją filozofię:

 

Koncentracja na szczegółach
Wszystkie elementy składowe produktu muszą być wymienialne i naprawialne, produkty muszą pozwalać na przeglądy, serwisowanie i czyszczenie. Dzięki temu produkt jako całość osiągnie dużo większą żywotność.

 

Przewidywanie 'życia po życiu' produktu
Każdy produkt kiedyś przestaje być potrzebny - to co się z nim potem stanie w dużej mierze zależy od tego, jak został zaprojektowany, Luceplan dba o to, by w przypadku konieczności utylizacji produkty dawały się rozłożyć na części tak, by rozdzielić elementy które muszą podlegać  innym procesom utylizacji i recyclingu. Dotyczy to także opakowania, które zazwyczaj jako pierwsze wchodzi do 'drugiego obiegu'.

 

Szacunek dla otoczenia
W procesie produkcji nie są używane technologie i materiały mające negatywny wpływ na środowisko. W szczególności dotyczy do farb i barwników chemicznych.

 

Badania i Rozwój
Badania nad technologiami i rozwój nowych produktów są główną siłą napędową firmy.

Zobacz oświetlenie Luceplan w naszej ofercie!

luceplan 1 luceplan 2

luceplan 3 luceplan 4

luceplan 1 luceplan 6

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl