Producenci
Łóżka
  Podwójne, pojedyńcze, tapicerowane, drewniane, metalowe, z zagłówkiem i bez, proste i dekoracyjne, zobacz kolekcje, które przygotowaliśmy.

Alcova Bed - łóżko

Alcova Bed - łóżko
Alcova Bed - łóżko

Klasyczne łóżko z baldachimem w nowoczesnej interpretacji, odpowiednie do ustawienia w środku pokoju; boki łóżka i zagłówek wykonane są ze skóry lub tkaniny. Łóżko spoczywa na platformie, która jest wystarczająco duża, aby umieścić element z otwartą komorą w nogach łóżka.

Alys bed - łóżko

Alys bed - łóżko
Alys bed - łóżko

Skór „uszczypniętA” w dwóch miejscach u podstawy: to tutaj bierze początek ruch i naturalne pochylenie wezgłowia Alys. Bracia Buratti ponownie zarządzają materiałem, który dobrze znają. Po raz pierwszy został użyty na krześle Doyl, kiedy zgłębiali temat tapicerowanej skóry. Dla Alys zaprojektowali wygodny, ochronny zagłówek o bardzo efektownym kształcie, który posiada cienkie paski na obwodzie zaznaczone szwem.

Atoll Bed - łóżko

Atoll Bed - łóżko
Atoll Bed - łóżko

Kolekcja B&B Atoll jest stale poszerzana i aktualizowana, a teraz została poszerzona o łóżko. Ten najnowszy mebel odzwierciedla elementy stylistyczne sof B&B Atoll, zjednoczonych wyjątkową elegancją, czystymi, dyskretnymi liniami i rygorystycznymi proporcjami, a także aluminiowymi nogami odlewanymi ciśnieniowo.

Bel - łóżko

Bel - łóżko
Bel - łóżko

Bel to piękne łóżko o klasycznej formie. 

Połączenie drewna z tkanina lub skóra- sprawia, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Do wyboru wiele wykończeń oraz kilka rozmiarów.

 

Bingo - pufa

Bingo - pufa
Bingo - pufa

Pufa Bingo jest bardzo popularna w wielu domach. Jest dekoracyjna, funkcjonalna, elastyczna i łatwa do przechowywania i rozkładania. Pufa składana potrójnie zamienia się w materac do spania – idealne łóżko dla Twoich gości lub do zabawy dla dzieci. 

Charles - łóżko

Charles - łóżko
Charles - łóżko

Charles to podwójne łóżko z tapicerką z tkaniny lub skóry dostępne w dwóch wersjach: bardziej efektownej, w której boki wystają z lekko cofniętego materaca, oraz prostszej, w której opaska jest zlicowana z materacem. Występuje również w wersji z kołami.

Dike Bed - łóżko

Dike Bed - łóżko
Dike Bed - łóżko

Nowe łóżko Maxalto Dike wyróżnia się niezwykłym zagłówkiem, który jest charakterystycznym elementem tworzącym nową kategorię mebli. Antonio Citterio wykorzystał dwa panele, każdy o wysokości 2 m i 125 cm szerokości, zakończone dwoma ruchomymi elementami, zakotwiczonymi eleganckim zawiasem.

Double Bed - łóżko

Double Bed - łóżko
Double Bed - łóżko

Miękkie kształty zachęcające do relaksu to cechy charakterystyczne łóżka Double. Tapicerowane łóżko wyposażone jest w duży zagłówek i dwie poduszki. Dostępne z widocznymi nóżkami z litego drewna w kolorze naturalnym orzechowym, czarnym, białym, szarym, oceanicznym lub gołębim szarym.

Febo - kolekcja mebli

Febo - kolekcja mebli
Febo - kolekcja mebli

Febo to rodzina sof i foteli, która niesie ze sobą pamięć o tradycyjnym designie wyróżniającym się dużym oparciem bez podłokietników. Sofy występują w dwóch rozmiarach: mniejsza z niskim lub wysokim siedziskiem oraz większa.

Floe - łóżko

Floe - łóżko
Floe - łóżko

Łóżko FLOE zainspirowały, obecne w naturze efemeryczne i geometryczne formy. ?W projekcie zestawione pod różnymi kątami tapicerowane elementy tworzą plastyczną kompozycję, która zyskuje rytm i wyrazistość, nabiera zdecydowanego kształtu i funkcji. Dostępne jest dla trzech szerokości materaca. Wezgłowie występuje w dwóch formach, węższej, podstawowej oraz rozbudowanej o dodatkowe, ruchome skrzydła, pozwalające na regulację kąta ustawienia boków. ?Do połączenia wezgłowia z bokami, użyliśmy bardzo prostego materiału ? pionowego pasma grubej, siodłowej, skóry pochodzącej z lokalnej garbarni. Wykorzystując jej naturalne, elastyczne właściwości, łatwo regulować kąt nachylenia boków, nadając kompozycji łóżka bardziej otwarty lub intymny charakter.

Gest Sofa Bed - sofa/łóżko

Gest Sofa Bed - sofa/łóżko
Gest Sofa Bed - sofa/łóżko

Wyrafinowana sofa za dnia, wygodne łóżko nocą. Gest to klasyczna sofa wypoczynkowa, z pięknie wykonanymi detalami, z całkowicie ukrytym materacem – łatwo rozkładanym jednym ruchem.

Husk - łóżko

Husk - łóżko
Husk - łóżko

Projekt: Patricia Urquiola

Miękkie, komfortowe i proste w swojej złożoności.

Zagłówek o charakterystycznym kształcie i pikowana tapicerka - sprawiają, że łóżko Husk nie tylko jest eleganckie ale także miękkie i przyjazne!

Do wyboru wiele tapicerek- w wielu kolorach.

Ingram - łóżko

Ingram - łóżko
Ingram - łóżko

Ingram to szeroka i kompleksowa kolekcja łóżek tapicerowanych o prostej i nowoczesnej linii.

Kolekcja oferuje dwa typy łóżek: pełne skrzynie i lekkie ramy wsparte na stalowych płozach lub nóżkach.
Dostępne są trzy rodzaje wezgłowi: pełne jednoelementowe mocowane do ramy łóżka oraz zagłówki w postaci paneli montowanych na ścianie niezależnie od łóżka – w wersji pionowej i poziomej.

.

 

James - łóżko

James - łóżko
James - łóżko

Mocna dominanta dla przestronnej sypialni.

Gustowne łóżko z imponującym zagłówkiem z miękkich, kubicznych paneli, który może być uzupełniony o panele boczne.

Doskonale komponuje się zarówno w pomieszczeniach utrzymanych w stylistyce retro jak i całkiem nowoczesnej. Proste i luksusowe, w zależności od wybranego obicia może mieć bardziej męski lub kobiecy charakter. Łóżko dostępne jest w 3 szerokościach i 2 głębokościach.

Linea Bed - łóżko

Linea Bed - łóżko
Linea Bed - łóżko

Linea to idealny wybór, aby nadać odrobinę elegancji i uroku przestrzeni poświęconej wygodzie. Tapicerowane łóżko Linea występuje z lamówką lub szwem w kontrastujących kolorach, o minimalistycznym i geometrycznym kształcie z tapicerką z tkaniny lub skóry ekologicznej.

Lipla - łóżko

Lipla - łóżko
Lipla - łóżko

Projekt: Jean Marie Massaud

Lipla to podwójne łóżko, które posiada niezwykłą wizualną jednolitość. Rama łózka może być tapicerowana skórą lub eko-skórą bądź tkaniną.

Loll Bed - łóżko

Loll Bed - łóżko
Loll Bed - łóżko

Piękno prostoty i wygody nabiera kształtu w kolekcji Loll. Złożona z przytulnych i wygodnych sof i foteli, Loll mówi o współczesnym komforcie w połączeniu z dbałością o szczegóły, jakością materiałów i wyjątkowością wykonania.

Lota - łóżko

Lota - łóżko
Lota - łóżko

Oryginalna forma i nietuzinkowe wykończenie - to co charakteryzuje łózko Lota.

Dzięki modułowym rozwiązaniom zagłówka- możesz stworzyć swoją wersję  o wymiarach, które Cię interesują.

Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu tkanin do tapicerowania!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl