Kristalia

KristaliaKristalia to firma założona w 1994 roku przez młodych przedsiębiorców, których połączyły dwie wspólne pasje - design i jazz. Od samego początku działalności Kristalia kładła nacisk na innowacyjność swoich produktów poprzez ciągłe eksperymentowanie z nowymi technologiami i materiałami, bardzo często wywodzącymi się ze świata mody i sportu.

W 1995 Kristalia po raz pierwszy przedstawiła swoją ofertę produktową skierowaną głównie do nabywców ze średniej klasy, w średnim wieku i zainteresowanych współczesnymi trendami we wzornictwie mebli, przywiązujących wagę do jakości i piękna rzeczy, które kupują i którymi się otaczają. Była to oferta, mimo wszystko, nakierowana na osoby z dość tradycyjnym gustem. Od końca lat 90-tych firma zmieniła kierunek porzucając odwołania do tradycji i koncentrując swoje wysiłki projektowe na nowych trendach kierując się bardziej w stronę młodszych odbiorców.

Dzisiejsza oferta firmy zawiera głównie produkty proste w formie, dające się łatwo umieścić w wielu, czasem bardzo różnorodnych wnętrzach i odpowiadające gustom młodej generacji.

Zobacz Katalog Nowości 2012

Zobacz Katalog HOME 2012

Zobacz Katalog Outdoor 2012

Zobacz produkty Kristalia w naszej ofercie!

Kristalia Kristalia Kristalia Kristalia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl