Khilia

Khilia

Khilia collection to oferta ciekawych mebli ogrodowych - ław, siedzisk, donic i wazonów w przystępnej cenie. Praktycznie wszystkie produkty mogą być wyposażone w oświetlenie i cieszyć oko nie tylko za dnia, ale także (jeśli nie przede wszystkim...) w nocy.

Sztuka urządzania ogrodów była zawsze jedną z wyżej cenionych. Kiedyś sprowadzało się to jedynie do przycinania krzewów i planowania grządek, a jedyne meble, o jakich można było myśleć to ciężkie ławki i altany. Nowoczesne technologie i tworzywa jakie są dziś dostępne bardzo zmieniły ten obraz. Trwałe i odporne na warunki atmosferyczne plastikowe formy idealnie sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych. Idealne jako elementy aranżacji permanentnych jak i tworzonych ad hoc, na przykład przez agencje eventowe. Dzięki elementom z Khilia można w kilkanaście minut zaaranżować bar, ogródek, stoisko wystawowe.

Fakt, że meble Khilia są prezentowane głównie w przestrzeni otwartej nie powinien nas jednak ograniczać. Sprawdzają się one doskonale także we wnętrzach. Donice i ławy świetnie pomagają zaaranżować halle hotelowe, duże przestrzenie biurowe i korytarze. Wazony i elementy oświetlane nie wymagają wcale ogrodu - duży balkon czy taras też może stać się dla nich świetną lokalizacją.

Zobacz meble Khilia w naszej ofercie!

Khilia 1 Khilia 2

Khilia 3 Khilia 4

Khilia 1 Khilia 6

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl