Interstuhl

Interstuhl

Interstuhl od ponad 60 lat projektuje i produkuje krzesła dla świata pracy i dostarcza klientom na całym świecie produkt znany jako „krzesła Interstuhl made in Germany”. Celem firmy jest zapewnienie, że wysokowydajne rozwiązania do siedzenia nie tylko chronią zdrowie i witalność osób, które pozostają w pozycji siedzącej przez dłuższy czas, ale także robią wszystko, aby siedzenie na krześle Interstuhl było czystą przyjemnością. „Enjoy Seating Performance” to nie tylko hasło - to obietnica Interstuhl, która została zrealizowana już ponad 30 milionów razy.

Historia sukcesu firmy Interstuhl rozpoczęła się w 1961 roku, kiedy dwóch kowali, Wilhelm i Werner Link, zaczęło rewolucjonizować świat pracy. Dzięki swojej pomysłowości, ciężkiej pracy i jasnemu spojrzeniu na potrzeby otaczających ich ludzi, stworzyli pierwsze krzesło do pracy – Bi-Regulette. Do dziś – prawie 60 lat i ponad 30 milionów sprzedanych krzeseł później – napędza ich pasja do innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają ludziom życie i pracę. Interstuhl jest obecnie aktywny na całym świecie, jest jednym z wiodących europejskich producentów krzeseł i zatrudnia 850 zaangażowanych pracowników. Produkty firmy w istotny sposób przyczyniają się do zdrowia ludzi z nich korzystających w biurach lub podczas pracy w domu, w środowisku produkcyjnym, w laboratoriach lub podczas grania. Doskonałość techniczna, bezkompromisowa jakość, design, którego możesz doświadczyć wszystkimi zmysłami, oraz ostrożne obchodzenie się ze wszystkimi zasobami to cechy charakteryzujące każdy produkt Interstuhl. Punktem odniesienia zawsze są ludzie.

Interstuhl to niezależna, autonomiczna i zarządzana przez właścicieli firma rodzinna. Właściciele są bardzo zaangażowani w swoją w pełni zintegrowaną siedzibę główną w Meßstetten-Tieringen i nadal rozbudowują zakład. Szczególną zaletą Interstuhl jest wysoki poziom integracji pionowej, co jest unikalne w branży. Wewnętrzny dział badań/rozwoju/inżynierii/projektowania (FEK) wraz z laboratorium testowym oraz konstrukcją próbek i modeli stanowią podstawę konkurencyjności, innowacyjności, jakości i zrównoważonego rozwoju oferowanych produktów. Własna konstrukcja stalowa, spawalnia, lakiernia proszkowa, tapicernia z dołączoną szwalnią i działem spieniania, a także różne działy montażu wstępnego i końcowego, nie tylko zmniejszają wymagania transportowe, ale także zapewniają, że zapotrzebowanie na zrównoważony rozwój jest bezpośrednio wdrażane w dużej części łańcucha wartości dodanej. Własny system logistyczny zapewnia klientom zoptymalizowane i krótkie trasy transportowe. Pracownicy są podstawą sukcesu firmy.

Interstuhl 1

Interstuhl 2

Interstuhl 3

Interstuhl 4

Interstuhl 5

Interstuhl 6

Interstuhl 7

Interstuhl 8

Interstuhl 9

Interstuhl 10

Interstuhl 11

Interstuhl 12

Interstuhl 13

Interstuhl 14

Interstuhl 15

Interstuhl 16

Interstuhl 17

Interstuhl 18

Interstuhl 19

Interstuhl 20

Interstuhl 21

Interstuhl 22

Interstuhl 23

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

Interstuhl 30

Interstuhl 31

Interstuhl 32

Interstuhl 33

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

Interstuhl 40

Interstuhl 41

Interstuhl 42

Interstuhl 43

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

Interstuhl 50

Interstuhl 51

Interstuhl 52

Interstuhl 53

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

Interstuhl 60

Interstuhl 61

Interstuhl 62

Interstuhl 63

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

"Interstuhl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl