Opcje przeglądania
Producenci

Beolab 18

Beolab 18
Beolab 18

Akustyczne dzieło sztuki.
Ikoniczny filar luksusowego dźwięku, Beolab 18 to bezprzewodowy głośnik wykonany ze starannie dobranych materiałów.

Beolab 19

Beolab 19
Beolab 19

Potęga precyzji.
Wysokiej klasy bezprzewodowy subwoofer zapewniający potężne, głębokie basy i unikalny, rzeźbiarski design w Twoim salonie.

Beolab 20

Beolab 20
Beolab 20

Znaczące innowacje.
Nasze przełomy technologiczne nigdy się nie kończą.
Soczewki akustyczne rozprowadzają wysokie częstotliwości poziomo w całym pomieszczeniu, dzięki czemu pokrywają większą część obszaru odsłuchu, jednocześnie redukując odbicia od podłogi lub sufitu. Przemieszczaj się po pokoju, a jakość dźwięku Bang & Olufsen pozostanie niezmieniona.

Beolab 28

Beolab 28
Beolab 28

Przykład 35 lat innowacji, Beolab 28 rozwija archetyp aktywnego głośnika wprowadzony po raz pierwszy w Beolab Penta. Pięknie zaprojektowany, potężny dźwięk typu „wszystko w jednym” — teraz z wbudowaną funkcją strumieniowego przesyłania muzyki.

Beolab 50

Beolab 50
Beolab 50

Stworzenie potężnego, ale eleganckiego głośnika, takiego jak Beolab 50, wymaga ogromnego wysiłku. Osiągnięcie autentycznego dźwięku w minimalistycznym projekcie wymaga starannego procesu honorującego ponad dziewięć dekad nieustannego zaangażowania w projektowanie i innowacje akustyczne.

Beolab 90

Beolab 90
Beolab 90

Wizja dźwięku.
Być może najbardziej zaawansowany cyfrowy głośnik na świecie. Niespotykana moc i parametry akustyczne, które płynnie dostosowują się do Twojej przestrzeni życiowej i trybów słuchania.

Beolit 20

Beolit 20
Beolit 20

Ewolucja kultowego projektu głośnika, Beolit 20 oferuje nowoczesne podejście do klasycznej sylwetki Beolit z wieloma ulepszeniami projektowymi, w tym nową maskownicą i uproszczonym, intuicyjnym zestawem przycisków sterujących.

Beoplay A9

Beoplay A9
Beoplay A9

Zaprojektowany, aby zmieniać się wraz z Twoim stylem życia. Możesz umieścić Beoplay A9 w rogu, na środku pokoju lub powiesić na ścianie za pomocą opcjonalnego wieszaka. Oczywiście wbudowana technologia adaptacji sprawi, że zawsze usłyszysz najlepszą możliwą jakość dźwięku.

Beosound 2

Beosound 2
Beosound 2

Beosound 2 zapewnia znakomitą jakość dźwięku. Zastosowanie technologii Acoustic Lens w stożkowym korpusie głośnika zapewnia 360-stopniowe wrażenia dźwiękowe, które wypełniają całe pomieszczenie z dowolnego miejsca, w którym umieścisz głośnik.

Beosound A1 2nd Gen

Beosound A1 2nd Gen
Beosound A1 2nd Gen

Beosound A1 2nd Gen to wodoodporny głośnik Bluetooth o wspaniałym designie. Dłuższy czas odtwarzania muzyki, zintegrowany asystent głosowy i zestaw głośnomówiący. W pełni wodoodporny. Poznaj ulepszony model najlepszego głośnika kompaktowego na rynku, zapewniającego doskonały dźwięk w podróży.

Beosound Balance

Beosound Balance
Beosound Balance

Innowacyjny, bezprzewodowy głośnik do domu - Beosound Balance. Bezprzewodowy głośnik o dynamicznych właściwościach akustycznych, zaprojektowany z myślą o umieszczeniu go przy ścianie, na półce lub na stoliku w domu. Imponujący dźwięk w porównaniu z jego rozmiarami.

Beosound Edge

Beosound Edge
Beosound Edge

Dźwiękowa rewolucja.
Beosound Edge to kompaktowy a zarazem potężny głośnik bezprzewodowy, który dzięki magicznej interakcji, ponadczasowemu wzornictwu i najnowocześniejszym innowacjom akustycznym zapewnia hipnotyzujące wrażenia słuchowe.

BeoSound Level

BeoSound Level
BeoSound Level

BeoSound to doskonały dźwięk, który możesz przenosić. Doskonałe brzmienie w minimalistycznej, przenośnej konstrukcji z baterią wystarczającą na 16 godzin. 

Beosound Shape

Beosound Shape
Beosound Shape

Modułowy system głośników naściennych.
Wciągający dźwięk, konfigurowalna konstrukcja i zintegrowane panele akustyczne dla miłośników muzyki dbających o design.

Beosound Stage

Beosound Stage
Beosound Stage

Najmocniejszy soundbar z Dolby Atmos.
Wyjątkowy soundbar, który przenosi dźwięk Bang & Olufsen do Twojego telewizora bez potrzeby stosowania subwoofera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl