Menu
Opcje przeglądania
Producenci
Luciano Bertoncini
  Urodzony w 1939 roku Luciano Bertoncini przeniósł się do Treviso i rozpoczął pracę w biurze projektowym architekta Vittorio Rossi, gdzie zdobył doświadczenie w projektowaniu. W tym okresie zaprojektował łóżko Zattera i meble pokojowe Italian Look, które zdefiniowały 'współczesne meble włoskie'. Jego biuro zajmuje się zarówno architekturą jak i projektowaniem form przemysłowych. We współpracy z Aprillią stworzył projekt motocykla Tuareg Wind zgłoszony do konkursu XIV Compasso s'Oro. Zajmuje się wizerunkiem firm Technogym, Seventy, Aprilia, Diadora, Invicta i Belstaff - także projektując salony Mono Brand. W 1999 roku, dla uczczenia 30-lecia pracy, miasto Oderzo poświęciło mu osobistą wystawę.

Box - regał

Box - regał
Box - regał

Projekt: Luciano Bertoncini

Proste i uniwersalne szafki,które mogą mieć rożne zastosowania. Może to być szafa na ubrania lub na buty. Struktura aluminiowa lub malowana na biało. Drzwi z taflą lustra lub matowe szkło do wyboru.

Thin-k - stół

Thin-k - stół
Thin-k - stół

Projekt: Luciano Bertoncini

Subtelny jak myśli i doskonały jak wzór matematyczny. Thin-k to stół stworzony z pasji do mechaniki projektanta Luciano Bertoncini i technologicznego know how marki Kristalia. Think-k to cala gama stołów o grubości zaledwie 6mm. Prawdziwe wyzwanie prawom grawitacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl