Menu
Opcje przeglądania
Producenci

Crushed

Crushed - muuto
Crushed

Projekt: JDS Architects

Autorzy mis z serii Crushed swoje architektoniczne zamiłowanie do dużych form przelali na formę mniejszą. Misy w dwóch rozmiarach składają się z połączonych figur geometrycznych. Całość wydaje się delikatna i lekka. Porcelanowe misy Crushed to wspaniała ozdoba i świetny pomysł na prezent.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 193,14 zł

Mini Stacked 2.0

Mini Stacked 2.0 - muuto
Mini Stacked 2.0

Projekt: JDS Architects

Mini stacked to element kolekcji Stacked, która sprawdzi się w kuchni, pokoju dziecka, biurze. Wiszące półeczki ustawiasz tak jak chcesz. Do wyboru masz trzy wielkości i kilka wykończeń powierzchni elementów. Teraz to od Ciebie zależy jak wyglądać będzie mebel. Bądź designerem we własnym domu!

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 510,74 zł

Stacked 2.0

Stacked 2.0 - muuto
Stacked 2.0

Projekt: JDS Architects

Stacked to genialny w swej prostocie projekt grupy JDS Architects. Stwierdzili, że najwygodniej dać klientowi wolną rękę w konstruowaniu ostatecznego wygląda mebli. System Stacked to drewniane elementy w trzech wielkościach, które możesz łączyć ze sobą za pomocą klipsów budując w ten sposób regały, ścianki działowe w dowolnej konfiguracji. By całości nadać charakteru moduły wyposażyć możesz dodatkowo w podium, które stanowić będzie solidną bazę "budowli".

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 553,66 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl