Menu
Opcje przeglądania
Producenci

Erwin Termaat urodził się w 1986 roku w Holandii. Od dziecka pasjonowało go tworzenie i wymyślanie nowych rzeczy, budowanie świata od podstaw. Jak sam o sobie mówi, największy wpływ na to, jak wyglądają jego dzisiejsze projekty ma jego techniczne wykształcenie. Jest bardziej konstruktorem niż projektantem. Uwielbia korzystać zarówno z historycznych wzorców jak i możliwości współczesnej technologii. W firmie LEFF Amsterdam projektuje proste i bardzo nowoczesne zegary, które są dostępnym dla każdego. Sprawia, że obcowanie z tak trywialnym i pospolitym przedmiotem codziennego użytku jak zegar, staje się wyjątkowym przeżyciem.

Erwin Termaat

Zegar klapkowy Brick

Zegar klapkowy Brick - LEFF
Zegar klapkowy Brick

Projekt: Erwin Termaat

Zegar LEFF Amsterdam Brick to wspaniały, przypominający klimat lat siedemdziesiątych zegar klapkowy. Duży i  solidny, idealny do postawienia na biurku lub regale. Można też go zawiesić. W każdym miejscu pokaże dokładny czas na dwudziestoczterogodzinnym 'wyświetlaczu'. W każdym miejscu będzie ozdobą.

Możesz mieć za 2 dni robocze!

Cena: 1 225,87 zł

Zegar Scope

Zegar Scope - LEFF
Zegar Scope

Projekt: Erwin Termaat

Zegar Scope jest jak rozwinięty wachlarz, którego elementy dzielą tarczę na 12 części. Każda część ustawiona jest pod kątem tworząc 12 schodków. Ta prosta forma pokazuje swoje piękno, kiedy pada na nią światło - gra cieni i świateł zapewnia, że o każdej porze dnia tarcza wygląda inaczej. Światła i cienie pojawiające się na tarczy przypominają zmianę dnia w noc i nocy w dzień - najstarszą i najbardziej naturalną formę postrzegania upływu czasu.

Możesz mieć na zamówienie

Cena: 692,89 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl