Menu
Opcje przeglądania
Producenci
Bartoli Design
  Bartoli Design to zespół projektantów składający się z Carla, Paola i Anny Bartoli. Wspólnie rozwijają założoną w 1960 roku przez Carlo Bartoli firmę projektową, która zdobyła zarówno doświadczenie jak i uznanie poprzez owocną współpracę z wiodącymi producentami w branży meblarskiej - Arflex, Bonaldo, Confalonieri, Colombo Design, Enrico Pellizzoni, Fiam, International Office Concept, Jasse, Kartell, Kristalia, Laurameroni Design Collection, Lualdi Porte, Matteograssi, Move, Nodus Rugs, Rossi di Albizzate, Segis, Skipper, Steelcase, Tisettanta i Ycami.

Joko - hocker

Joko - hocker
Joko - hocker

Projekt: Bartoli Design

Studio Bartoli  pracowało przez wiele lat nad projektem krzesła, które będzie "poetycko minimalistyczne".

Teraz do kompletu - powstaje nowy Hocker Joko!

Jego cechą charakterystyczną jest pojedynczy skondensowany kształt, który jest miękki ,organiczny i wykonany z jednej powierzchni która obejmuje przednie nogi, grzbiet i tylne nogi.

Jego ciągła powierzchnia może być tapicerowana rożnymi gatunkami tkanin i skórą.

 

Nori - stół

Nori - stół
Nori - stół

Projekt: Bartoli Design

Ostre i agresywne linie nóg oraz kontrastujący cienki i zarazem lekki blat wykonany z bardzo odpornych materiałów. Stół jest dostępny również w wersji rozkładanej w bardzo wielu wykończeniach.

Sushi - stół

Sushi - stół
Sushi - stół

Projekt: Bartoli Design

Prostota i piękno, innowacyjność i wytrzymałość; oto krótki opis stołu Sushi. Cienki blat, nogi aluminiowe lub malowane oraz kilka dostępnych wymiarów.

Sushi Outdoor - stół/ławka

Sushi Outdoor - stół/ławka
Sushi Outdoor - stół/ławka

Projekt: Bartoli Design

Prostota i uniwersalność- to kolekcja Sushi Outdoor. W skład kolekcji wchodzą stół oraz ławka. Stół wykonany z cienkiego laminatu i aluminiowej bazy, podobnie jak ławka, który jest lekki, wytrzymały i odporny na działanie czynników atmosferycznych.

Dostępne w kilku rozmiarach i w kilku wykończeniach.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl